Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a tanar akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a tanar akar tolem valamit? Mire veljem ezt a viselkedest? 15/F ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik tanarnom oran mikor magyaraz akkor mindig odajon az en padomhoz( 2. Padba ulok) en van hogy nekidol vagy dorzsoli hozza a labat vagy a feneket. Es egyik nap mikor magyarazott a katedra elott csak azeet jott oda hozzam hogy kinezzem valamiket a konyvembol. Nem tudom mit gondoljak. Lehetseges hogy akar tolem valamit ?! Pedig mar 35+... Pls segitsetek. Koszi a valaszokat

2014. okt. 18. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Persze, azt akarja, hogy tanuld meg az anyagot.
2014. okt. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jol van te szkombalyn ... Nem ugy ertettem hanem hogy akarhat-e valami ismerkedest vagy ijesmit ... Tovabbiakban normalis valaszokat adjatok pls koszi
2014. okt. 18. 07:56
 3/11 anonim válasza:
78%
Igen, szeretne valami minimális észt beléd verni, de nem nagyon sikerül neki... :(
2014. okt. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen akar valamit,hogy ne legyél annyira hulye ,mind amennyire most vagy jelen pillanatban
2014. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Végülis tudós ember akár Észnek is hívhatja...
2014. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinted mit tudna kezdeni egy 15 eves kolyokkel ? ne kepzelodjel inkabb koncentralj a tanulasra !!!!
2014. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

olvasd már el mit irtál és javitsd ki mert ékezetek nélkül nem minden jol érthető

nekem kaotikus az egész ugy mint te is az vagy

fogd meg a seggét kettesben oszt megtudod mit akar

2014. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az észkombájn vagyok: ismerkedni, vagy ilyesmit nem akar, hiszen ismer, tanítani szeretne, de úgy látszik nem sikerül szegénynek. Amúgy hol jár az eszed, hogy rögtön az jut eszedbe, hogy valamit akar? Iskolás vagy, tanulj.
2014. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem amikor 14 eves voltam volt egy egy napkozis tanarom,aki mindig az asztalomhoz dorzsolte a farkat es ez engem anno iszonyuan frusztralt.Probalt a kozelemben lenni....sorolhatnam.


Szoval elmondtam apukamnak aki beszelt vele es kivett a napkozibol.Soha tobbet nem lattam a pasit.Kesobb kiderult h volt valami pedofil ugye es mar dobtak ki iskolakbol,szoval nem tudom h mit akar toled,de a helyedben nem is szeretnem megtudni:-))))))

2014. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, a te könyved van pont úgy kinyitva, hogy könnyebben meg tudja mutatni benne, mit akar. Amúgy meg ha szimpatizál veled, az nem baj. De biztosan nem akar semmit.
2014. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!