Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor lehetne vagy nem kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor lehetne vagy nem kéne?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallgatom a barátaimtól hogy miért nincs már pasim, jó lenne ebben a korban elkezdeni szexelni. Amint jön egy pasi, akivel össze is jönnék: "Á inkább ne fiatal/kicsi vagy még ehhez, van még időd." 18 évesen úgy kezelnek mint egy 3 évest aki nem tudja miről van szó.
2014. okt. 18. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb szerelmes legyél. Nagyon jó dolog a szex, de legyenek mögötte érzelmek (rengeteg!). Ne add csak úgy oda magad. Csak annak, akinek a mindent jelented és te is így érzel iránta.
2014. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Gondolom privár áradatot kapszt egy ilyen kérdés kirakása után. Én szívesen foglalkoznék veled, figyelmes, normális férfi vagyok. Ha gondolod, ismerkedhetünk, beszélgethetünk. Gondolom jó messze laksz tőlem.... Mert úgy szokott lenni, ha valaki igéretesnek tűnik, az a világ másik végén lakik.

2014. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért halgatsz másokra,ezt neked kell érezned.Ráadásul csak úgy ne menj bele egy kapcsolatba.
2014. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a választ. Olyan a kiszemelt, akiért odáig vagyok.

#2 Köszi a választ, van kiszemelt nem hiszem hogy lenne értelme ismerkedni.

#3 Köszi a választ. Nem dobom oda magam senkinek csak úgy. :-)

2014. okt. 18. 09:58
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ne azt tedd, amit mások mondanak vagy mások várnak el tőle, hanem azt, ami NEKED jó.
2014. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Irigylem a kiszemelted.

#2-es vagyok

2014. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!