Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek a bánatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek a bánatot?

Figyelt kérdés

INFJ személyiség típusom van. Azaz ilyen helyzetekben szeretek magamban lenni és végig gondolni a dolgokat. Így teszem magam túl. Leginkább a teljes magányt tudom ilyenkor elviselni.

De az élet nem áll meg: munka, suli, családi összejövetel.

Hogy bírjátok ezeket a napokat a suliban, melóban? Hogy vészelitek át? (megcsalás, szakítás...)



2014. okt. 18. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Uralni kell az érzéseket ennyi.
2014. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Először is kell egy nagyon vidám zene, amit teljes hangerőt hallgatsz :)

A sport is nagyon jó módszer. Levezetni így a feszültséget és közben nem a gondokon jár az eszed! Én biciklizni járok akkor is, ha valami gond van!

Próbáld ki!

2014. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lefoglalom magam, ha a munka lefoglal eszembe sem jut semmi a magánéletemből. A zenehallgatás is segít nekem.
2014. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es jól mondja,ezek tudják oldani,de nem megoldás,ez nem végleges megoldások,és időnként rád fog ugyanúgy törni.Ezt neked kell a fejedben lerendezned.
2014. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmegyek bulizni, leiszom magam, utana nincs semmi bajom.
2014. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, mint te. Én INFP vagyok, és az INFJ lányok a gyengéim. :)
2014. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szomorúan. ^-^'


Elmegyek sétálni, kiülök parkba, zenét hallgatok, táncolok, edzek, mandalázom. Egyszóval lefoglalom magam. Ha meló van, akkor az leköt teljesen. Néha leiszom magam, beszélgetek Párommal. Van, hogy magától megoldódik, és előfordul, hogy idővel, csak ki kell várni. Ha családi összejövetel, ekkor mindig jó kedvem van, így ilyenkor nem vagyok bánatos, nem agyalok. Az amúgy sem jó, nem kell semmit sem túl agyalni. Ehhez próbálom magam tartani, ált. bejön.


Meg kell tanulnod kezelni, mert nem lesz jó hosszútávon neked sem.

2014. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem még nem csaltak meg es még nem is dobtak mert meg előztem őket :) sise voltam még bánatos
2014. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!