Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért nem veszik észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem veszik észre az átlagos smink nélküli lányokat? Miért csak a kihívóan öltöző, festett r*biket?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 17:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3%
Mert az utóbbiak figyelem felkeltőbbek. De a legnagyobb ribik azok az elsők között vannak.
2014. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Ez hülyeség a javából.
2014. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
a fiúk szó helyett a felszíneset keresed:D
2014. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg észreveszik :D

Vagyis engem észrevesznek. L (no smink)

2014. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
A smink nélküli csajok miért nem veszik észre az átlagos fiúkat miért csak a jóképüeket ?
2014. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
6%
ha nincs sminked akkor nem nézel ki jól ennyi. fehér a bőröd,látni a pattanást,szőke a szemöldököd stb.
2014. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Mintha a lányok nem a szálkás, jóképű szépfiúkat néznék meg... mikor nézik meg a lányok a randompistit az utcán kínai ruhában?
2014. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én észreveszem az átlagos nőket is. Egy vakolt nő feltűnést kelt, de nem biztos, hogy azért nézzük meg, mert "Uáá, micsoda nő!". Sokszor bámulok meg átlagosan öltözött, smink nélküli lányokat, mert szépek. Sőt, általában nem tetszik, ha valakin sok a smink.
2014. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A NORMÁLIS fiúk, akik nem tipikus bunkó menő srácok észreveszik! Persze az hogy menő, attól még lehet rendes, és észre is vehet :) Tapasztalat :D (bár én kicsit sminkelem magam, de nem feltűnően, szóval az nem számít, és nem vagyok kihívó r*banc...)
2014. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

én pl utálom az agyonvakolt ribiket de még a szolid smink se mindig jó

rúzsos lesz tőle a makkom mindig

2014. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!