Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így most mennyire ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így most mennyire ciki?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt barátnőm. (Tehát még szűz vagyok). Ezt ugyan még el lehet "nézni". De ez még nem elég, én még sohasem csókolóztam, még egy ujjal sem nyúltam még hozzá egy lányhoz sem. Na ez, mennyire ciki?

Nem vagyok b*uzi meg ilyenek. Szeretnék ismerkedni meg ilyenek, meg szeretnék már barátnőt. Pedig szerintem nem vagyok ronda. 176 cm/56 kiló, kék szem, sötét barna haj. Én egyszerűen nem merek ismerkedni, ennyi és akármit csinálok, nem tudom magam "megerőszakolni". Nem vagyok elég bátor, hogy ismerkedjek. Neten merek ismerkedni, de abból soha nem lett semmi. Így az utcán vagy tömegközlekedési eszközön vagy akárhol nem merek leszólítani egy lányt sem.

Szal mennyire ciki?


2014. okt. 18. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire,ez is hülyeség.
2014. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mért ciki ?! mért az jobb ha valaki 14-15 évesen már nem szűz ?
2014. okt. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki.

én lány vagyok, de 21 évesen csókolóztam először. az akkori első barátomnak szintén én voltam az első és ő 23 éves volt.

szóval nem késtél le semmiről.

2014. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg 19/F vagyok ugyan ebben a cipőben. Nem szoktam vele foglalkozni, majd ha jön jön. Nálam inkább az van, hogy utálok szórakozóhelyekre menni meg ilyen ivós, cigis, drogos helyeket is gyűlölöm, 0 értelme van. Szóval majd előbb utóbb lesz.
2014. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 18 éves vagyok, hasonló magasságú, de ez az 56 kiló elég véznának hangzik. Nem tartanálak szánalomra méltónak, amiért nem volt még intim kapcsolatod lányokkal, nem érdekelne igazából, hiába ismernénk egymást. Csókolóztam már, és voltam is együtt lánnyal, de nem hiszem, hogy ez érdekelne rajtam kívül bárkit, neked is a magánügyed.
2014. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, sovány vagyok. De ez ellen nem tudok mit tenni. Legalább 2 éve küzdök, az ellen, hogy ne legyek sovány, de semmi. Ilyenek a génjeim.
2014. okt. 19. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!