Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről kinek mi a véleménye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom akivel mindent megbeszélünk,együtt járunk szórakozni,szóval sokat vagyunk együtt.A legjobb barátnőmnek nemrég összejött egyik csoporttársával,kb. 2 hete és a fiú barátom azóta eléggé rosszkedvű,szomorú.Többször is rákérdeztem,hogy miért szomorú,mi a baj,de nem mondott semmi konkrétat.Egyik nap suli után elmentünk a parkba beszélgetni és összefutottunk a barátnőmmel és a barátjával.Kb. néhány percig beszélgettünk,mert ők nemsokára indultak és a fiú barátom erre megint szomorú lett.Utána megkérdeztem tőle,hogy zavarja-e őt,hogy ők együtt vannak.Hosszasan hallgatott,majd azt mondta,hogy nem.Utána végül kibökte,hogy igen.Megkérdeztem tőle,hogy mióta tetszik neki a barátnőm,de a válasz az volt,hogy a srác tetszik neki,mert ő valójában meleg...

10 éve vagyunk barátok,de nekem ezt egy szóval nem említette,pedig bennem igazán megbízhat.


2014. okt. 18. 22:12
 1/6 anonim válasza:
Jó volt a csattanó a végén!
2014. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hálásan köszönöm ezt az élményt :DDDDD
2014. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi az???
2014. okt. 18. 22:45
 4/6 anonim válasza:

"Erről kinek mi a véleménye?"

Ez volt a kérdés. Én elmondtam a véleményem. Amúgy valószínűleg azért nem mondta el mert fél . Ha tetszik, ha nem még eléggé "homofób" társadalom Magyarország. Lehet , hogy azt gondolta nem állsz vele többet szóba mert más.


Én hetero vagyok. de ha odaállnék a spanom elé akkor valószínűleg egy ideig biztos megszakítaná velem a kapcsolatot.

2014. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csíramagzat valószínűleg te is fiú vagy,de én lány,szóval nekem igazán elmondhatta volna.


A második válaszolótól kérdeztem,hogy mi az,mert lehet azt gondolta,hogy ez vicc,de nem az.

2014. okt. 18. 23:05
 6/6 anonim válasza:

"csíramagzat valószínűleg te is fiú vagy,de én lány,szóval nekem igazán elmondhatta volna. "


Mert tőled nem félhet? ha nem beszéltetek még erről a témáról(mármint a melegekről a gondolataitok) akkor szerintem teljesen érthető lenne a félelme.

2014. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!