Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A meleg pasiknak és leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg pasiknak és leszbikus nöknek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=Hdia0VP9Lh8&feature=youtube_g.. ilyen videokat mért nem tilt le a youtube? Hogy lehet fent egy ilyen sértő náci homofób ra videó 2014-ben?

2014. szept. 26. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy akik ezt "énekelik", illetve akiket ez éltet (:D), azoknak van valami vaj a füle mögött.. vagy inkább ondó. (vagy az apjuké, nagyapjuké, stb mögött volt)


És hogy ezek sík buta élőlények, akiknek meg kell adni a lehetőséget, hogy kihőbölögjék magukat. Ha kijön a gőz, utána visszakotródnak a sötét gödörbe, ahonnan előmásztak.


Jót lehet röhögni a szövegen amúgy.:D

2014. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%
Mert szerintem amíg a melegek zárt ajtók mögött csináljak,addig az o dolguk,DE ha felvonulgatnak akkor ne csodálkozzannak!!!
2014. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1%
Sajnos inkább homókkal van tele.
2014. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szomorúnak tartom, hogy sok embernek csak ennyire futja az értelmi képességeiből. 18/F meleg
2014. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Köszi, hogy feltetted ezt a kérdést, jelentettem is a youtube-nál a videót :)


20/L/L

2014. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Első: Ez nem szabad véleménynyilvánítás, hanem gyűlöletbeszéd és mint olyan: illegális. Jobb, ha tudsz róla.
2014. szept. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem melegként az a véleményem, hogy szólásszabadság van és teljes mértékben megengedhető hogy ez az interneten legyen. Vannak ettől sokkal rossszabb tartalmak is a neten, nézzük csak meg az olyan dokumentumfilmeket ahol olyan állítások hangzanak el, hogy a lesoványodot auschwitzi zsidókból szappant főztek- ez mint tudjuk teljesen szembemegy a logikával, mégsem kerülnek törlésre, holott szándékos félreinformálásról van szó. Egyébként meg ha nem akarsz idegeskedni akkor ne hallgass ilyesmi zenéket és kész, az ilyesmi zenének nem a szexuális kisebbségek a célpontja hanem a nemzeti érzésű emberek, akik egy tiszta, rendezett, erkölcsi fertő (felvonulás) nélküli boldog országban akarnak élni havi nem 60ezer fizetéssel. 23/F
2014. szept. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is jelentettem, köszi :)

Ez egy ilyen ország, erre van igény sajnos. Nem hallgattam végig, de egy szánalmas hulladék az egész, aki meg "énekli" hát mindig az ilyenek a legnagyobb titkos ilonkák.

Akik ide járnak netnáciskodni, b***ni azok is csak a saját meleg vágyaikat kompenzálják túl ezzel.

2014. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Hogy ez hogy lehet fent YouTubeon, azt nem tudom. Gondolom ennek az oka a felhasználói feltételekben keresendő, illetve abban, hogy az Egyesült Államokban a gyűlöletbeszéd-sajtószabadság konfliktust sokkal rugalmasabban értelmezik, mint Európában (amennyiben jól tudom, akkor az USA addig néz el ilyen tartalmakat, ameddig konkrét gyűlöletbűncselekmény nem kötődik hozzájuk; utána azonnali hatállyal eltávolíttatják).


Hogy mi a véleményem erről? Hogy Magyarország ma egy ilyen hely. És sajnos nem mutatja jelét annak, hogy jobbra fordulna, sőt! Egyre inkább térünk vissza a középkor normáihoz és színvonalához. Ahogy drága jó Hofink fogalmazott, "Magyarországon az egy főre jutó hülyék száma kettő".

Akinek van egy kis esze, az lépjen le innen a francba, amíg megtehetjük és EU-s állampolgárok vagyunk. (én is már a kiugrásomat tervezem)


20F, biszex

2014. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az a véleményem, hogy szánalmas és ahogy az első is leírta, az ilyen emberekbígy élik ki magukat, ez nékik a legnagyobb szórakozás... Nekem meg az, hogy most megyek a barátommal találkozni:)


20Fmeleg

2014. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!