Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érdekeljen mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekeljen mások véleménye erről? (több lent)

Figyelt kérdés

van egy fiú az osztályba aki tetszik, bár én is neki (utalt rá meg elhívott közös programra is elég sokszor) de inkább a személyisége és nem a külseje, ezt nem úgy kell érteni hogy ronda vagy valami csak nem egy média macsó szóval láttam már rosszabbat is


viszont nem közkedvelt az osztályba és barátnőim se szeretik ha vele lógok és ez elég zavaró mert én jól érzem vele magam

nem mindenki olyan szerencsés hogy pont a 2 tökéletes egymásra talál pl szép,csínos,kedves,okos,bátor csaj összejön,egy,szintén,jóképű,rendes,udvarias,kigyúrt fiúval mert van ilyen


2014. júl. 1. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen.
2014. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semennyire.:)
2014. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen, a lényeg hogy te jól érzed magad vele
2014. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!