Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek szerelmes egy orvosba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egy orvosba?

Figyelt kérdés
Na kezdjük azzal,hogy nagyon szét vagyok esve,senki sem szeret senki se támogat. Pszichiáterhez járok egyébként,de eleve 40 évvel idősebb nálam,de azt érzem hogy nagyon felnézek rá meg,hogy nagyon okos és kedves és eleve imádom az ilyen pasikat. Nem szinte biztos,hogy ez nem szerelem de hogy verjem ki ezt a fejemből,úgy hiányzik a kedvesség és borzasztó,hogy ezt rávetítem egy szerencsétlen orvosra,de az agyam/szivem hajthatatlan. 19/L
2014. okt. 18. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehetsz de csak magad kínzod vele :) te csak egy beteg vagy akivel muszájból kedves.
2014. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel egy hasonló korú fiút?
2014. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez projekció. Jaja, rávetíted a nyomorodat. Gyakorta beleszeretnek a páciensek a kezelőorvosukba. De ez inkább csak ragaszkodás. Válts orvost.
2014. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szeretet hiányod van kéne egy pasi
2014. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tudom,de egyszerűen borzasztó,hogy itt tartok.. már sírhatnékom van hetek óta,hogy ennyire ki vagyok éhezve egy kis szeretetre..
2014. okt. 18. 23:14
 6/15 anonim ***** válasza:
ő is sír rajtatok biztos...:
2014. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, törvény tiltja.
2014. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 TallandThin Boy ***** válasza:
Hozzátartozók vannak? Ők is tudnak szeretetet adni.
2014. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Héé nem azt mondtam,hogy rá fogok mászni meg eleve felesége van gyerekei. Csak,hogy enyhén összezavart ez a dolog,hogy lehetne értelmesen kezelni? :)
2014. okt. 18. 23:19
 10/15 TallandThin Boy ***** válasza:

Tartsd meg a távolságot, ne közeledj felé "úgy".


Keress hozzád való férfit.

2014. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!