Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek jó pasi ha nem széles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek jó pasi ha nem széles a vállam?

Figyelt kérdés

Sokan nem tudják de ez leginkább adottsag es a csontrendszeren múlik. Vagy ha a derek vékony akkor is szelesebbnek tűnik.


Sajnos nekem ilyen egybe derekam/vállam van. Szalkas vagyok es kerek,izmos a vallam de szeles sohase lesz.

Ez mennyire hátrány?

22/F


2014. okt. 19. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Megtiltom!
2014. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy a csontokon múlik. Vállizom, mellizom, hátizom stb. rengeteget tesz hozzá.
2014. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha helyes az arcod, igényes vagy és belülről is rendben van minden, akkor ettől még legjobb pasi lehetsz:D

18/L

2014. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem adottságon és csontrendszeren múlik főleg. Simán építhetsz úgy izmot, hogy optikailag szélesebbnek tűnj.


Egyébként meg, lehetsz attól jó pasi, hogy nem széles a vállad.

2014. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Izmos vagyok,tömör a vállam de így keskeny.


Van 2-3 ismerosom is akik feleennyit nem sportoltak megis centikkel szélesebb a hatuk,valluk.

2014. okt. 19. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
genetiikai adottság
2014. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!