Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az exemmel?

Figyelt kérdés
már lassan egy éve lennék a volt barátommal együtt, de 11 hónap után vége lett. Azóta összejöttem egy másik sráccal akivel jól érzem magam. Azóta minden héten kapok üzenetet hogy ő engem csak csalt meg hogy én mekkora egy r*** vagyok mikor ő küldött lányoknak képet a nemi szervéről... És nem hagy békén. Mikor együtt voltunk akkor mindennap velem volt és mindig mondtam hogy milyen jól érzi magát. Mit tegyek? Amúgy le van tiltva mindenhol de más facebookjából írogat.
2014. okt. 19. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
egy jól irányzott ütés szívlapáttal mindent megold :)
2014. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne reagálj rá ne is olvasd el amiket írogat egyszer csak megunja
2014. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tilts le mindenkit, akin írogat ... egyszer csak elfogynak az ismerősei
2014. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!