Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van benne igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van benne igazság?

Figyelt kérdés
"A fenébe, nem, nem és nem, a szerelem nem olyan, mint ahogy azt sokan gondolják. A szerelem nem egy dugás után odaböfögött szeretlek, nem egy chaten küldött szivecske, nem egy félbetört szív az ember nyakláncán, és nem is egy gyűrű az ujjon. A szerelem egy felragyogó tekintet, mikor a másikra nézel. Egy karsimogatás, mikor elmész a másik mellett álmos fejjel a konyhában. A szeretet egy vállon paskolás, mikor a másiknak támogatásra van szüksége. A szeretet egy ölelés, mikor a másik elveszettnek érzi magát, egy könnycsepp elmorzsolása, mikor szomorú. Az, mikor a másiknak szüksége van rád, és te mindent félrelökve rohansz hozzá, és nem kifogásokat keresel. Mert aki szeret, az nem a száját fogja kinyitni, hanem a szívét, és azt a sok apró jelből érezni fogod. Persze ki lehet mondani, és olykor ki is kell, de olyan sokan feleslegesen csépelik el a szeretlek szót... holott a szeretet mértéke nem az, hogy valaki hányszor mondja ki, hogy szeret, hanem a sok apró figyelmesség."
2014. okt. 19. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem egészen.A szerelmet nem lehet meghatározni csak érezni,ezért nem tudják sokan mi az.
2014. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a szerelem egy lila köd amitől azt hiszed a másik tökéletes és mindenáron meg akarod szerezni magadnak, magad mellett akarod tudni, átlagosan 2 évig tart...ha elmúlik a szerelem akkor jössz rá, hogy hoppá mennyi hibája is van a másiknak és ilyenkor jön a szakítás...
2014. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem ennél több. Amikor évek múlva is úgy érzed, vele teljes az életed. Amikor szereted nyűgösen, hisztisen, amikor évek múlva is csodálatosnak látod a kinyúlt melegítőjében, esetleg kicsit már meghízva, lefogyva, az első ráncokkal. Amikor a legszürkébb, legtürelempróbálóbb hétköznapokban is úgy ébredsz mellette, hogy nem bántad meg. Amikor a legnehezebb időkben, mikor valamelyikőtöknek nincs annyi ereje, energiája a másikra, a másik mégis segíti és támogatja, amikor nemcsak magadért dolgozol, hanem a másikért és nem azt számolod, hogy te mennyit teszel le és ő mennyit, hanem örülsz, ha megoszthatod vele, amid van.

Ilyesmi is a szerelemhez tartozik.

2014. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Volt, aki elolvasta, vagy ilyet ilyen későn ne várjak?
2014. okt. 19. 23:30
 5/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Képzeld elolvastam,te elolvastad és értelmezni is tudtad a válaszom?
2014. okt. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dehogy olvastam csak úgy random nyitottam a kérdést és írtam a választ -.- és te elolvastad amit írtam vagy te is csak random írod a kérdéseket?
2014. okt. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak épp a válaszaitoknak totál semmi köze nincs a kérdéshez, off az összes.
2014. okt. 20. 14:33
 8/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.De az ényémnek van,mert ha tudnád értelmezni rájönnél hogy nem értek vele egyett,és ki van fejtve hogy miért.Tanulj meg értelmezni barátocskám.
2014. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez a szeretet kimutatásáról szól. A szeretetet valóban érzed, de nem mindegy az, hogyan mutatod ki, vagy éppen miből tudhatja az ember, ha valaki csak megjátssza...
2014. okt. 20. 18:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy mi a szerelem definíciója.
2014. okt. 20. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!