Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Az asszony csak azt csalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az asszony csak azt csalja meg, akit szeret, a többit egész egyszerűen faképnél hagyja. " Szerintetek van ebben igazság?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Számomra nincs. Szeretem a párom, de ennek ellenére sosem csaltam meg, és nem is fogom.

20L

2014. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Van. Mert ha megcsalja és nam otthagyja akkor érez valamit a pasija iránt. De ha otthagyná akkor nem igazan érdekelné.
2014. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Ezt úgy mondod, mintha a nagyon szeretlek a megcsalással lenne egyenlő. :D

2014. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. akit szeretek nem csalom meg. Akit nem szeretek, azzal nem jövök össze vagy szakítok még mielőtt megcsalnám.
2014. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

# 2

Ha valaki mellett félrekefél, akkor kíváncsi vagyok milyen érzései lehetnek. Inkább a férfi egy balek.

2014. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Had mondjak én is egy hasonlóan mély és tartalmas idézetet: "négy lába van, négy kecske van."
2014. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát nem teljesen jó a megfogalmazás ,mert ahelyett hogy faképnél hagyná "csak" megcsalja, gondolom mert valami nem jó a kapcsolatukban /szex/ és ezt így értve igaz lehet, bár hülyeség, mert egyszer ugyis kiderül és akkor vége szval hülyék azok a punákok akik ezt teszik :D
2014. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebben semmi igazság nincs. Ha szeretsz vkit, akkor nem csalod meg. Ha már nem szereted, akkor meg miért lennél vele? Szval hülyeség az egész.
2014. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ha valaki szeret valakit nem csalja meg. Vagy manapság a szeretet jele a megcsalás lenne?! Jó tudni..
2014. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb annyi az igazság benne "Mint az asszony verve jó"

"Csak azé verem az asszonyt mélyen tisztelt Móóniká, mert szeretöm!" -Móniká só

2014. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!