Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol? Ertheto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol? Ertheto ez a szempont, vagy furcsa?

Figyelt kérdés

Van egy srac az iskolamban. Nagyon vonzo,megtestesiti a fiuidealomat(kulsore,beszelni eg nem beszeltem vele,de sok jo dolgot hallottam rola:))

Na igen.Felmerult bennem,hogy esetleg megismernem,viszont alkottam 1-2 indokot,hogy miert nem erdemes megismernem ot:

- 1 osztaly kulonbseg van koztuk.O a tizediket ,amig en csak a kilencediket jarom.

- Sok lany rajong erte.

Es megegy indokot szedtem ossze,amirol legfokeppen erdekelne a velemenyetek(,mert egy ez nem eppen atlagos szempont):

- Nincs menstruaciom..Furan hangzik,de fontosnak erzem. Hiaba erzem magam eleg talpraesettnek es erettnek,ha ott van a szemem elott,hogy a testem meg nem erett? Szo sincs meg szexualis eletrol, csak felmerult bennem,hogyha a testem egy gyermek fogamzasara sem kepes,akkor tenyleg erdemes egyatalan a parkapcsolaton gondolkozni? 12 eves lanyok szaladgalnak az ures fejukkel,de erett testukkel es pasiznak,es akkor folmerul bennem,hogy tenyleg bele kene vagni egy kapcsolatba?Lehet nekem ontudatom annak ellenere,hogy meg nem jott meg?


Remelem ertheto volt a kerdesem



Egy lany aki nemreg lett 15 eves


2014. okt. 20. 00:16
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
elöbb utobb meg fog jönni ne aggodj. A nők anatómiája összetett nem értjük pontosan hogy mi alapján jön meg vagy nem jön meg 11-14 kor között.. .de az fix hogy legkésöbb 15-16 éves kroodig biztos meg fog jönni. Addig is nő vagy semmivel sem vagy kevesebb a többinél.
2014. okt. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2014. okt. 20. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy kevesebb emiatt. Ismerd meg a srácot.

:)

2014. okt. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy sokan rajonganak érte még megismerheted (a lottó 5öst is sokan akarják de csak a szerencsések szerzik meg) az osztály küldönbséget meg nem is értem mért raktad a "nem érdemes megismerni közé" te nem barátkozhatsz nálad idősebb emberekkel? A szerelmet vagy kapcsolatot meg nem kell menstruációhoz kötni. Gondolom nem akarsz vele egyből szexelni is addig meg még bőven beindulhat a dolog. Remélem egyébként nem vagy anorexiás vagy bulimiás mert akkor ne csodálkozz a testeden :D
2014. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3

koszonom szepen:) nagyon jol esett:)

#4

igazan koszonom:) Azert soroltam oda,mert mindig szabalykoveto lany voltam,sose vonzott a cigaretta,alkoholt is mindig csak keveset fogyasztottam(termeszetesen ugy,hogy a szuleim tudtak:)) es elegge felek,hogy az o korosztalya milyen lehet.Dehat proba szerencse:) Koszonom,termeszetesen mentek a zoldek

2014. okt. 20. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!