Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már ilyennel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, aki többet szeretne tőlem. A minap iszogattunk, megcsókolt, kicsit játszottunk majd nála is aludtam (nem volt szex). Azt tapasztaltam, hogy sokszor annyira magához szorít, hogy az már fáj. Néha hevesebb csókolózás közben is, de pl mikor csak aludtunk, többször felébredtem rá, hogy szorongat.. Annyira megijeszt, hogy ez lett a "nemleges" lista elsőszámú pontja. Nem csak ébren csinálja, hanem álmában is.. És lássuk be, nem a legkellemesebb arra ébredni, hogy épp a nyakam, mellkasom, derekam szorongatja. Találkoztatok már ilyennel? Lehet hogy ez nála valami tudatalatti dolog?

20N és 22F


2014. okt. 20. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is számít, ha még csak egy kérdésben olvastam ilyesmiről (most)?
2014. okt. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Görcsösen ragaszkodik hozza...

Szerintem ne menj bele tobb dologba, mert akar ha ránézel egy fiúra is ki borul...

2014. okt. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is erősen szorítok ölelésnél direktbe oda kell figyelnem, hogy visszafogjam magam...szimplán azért van mert a testi érintés a szeretetnyelvem és az "ölelésnél érzem a legjobban a szeretetet"...azt nem tudom álmomban is csinálom e, de szerintem nem...szerintem a srácnál is ugyanez a helyzet, hogy neki ennyire sokat számít az ölelés...lehet nagyon szeretet hiányos és végre van kit ölelgetnie...de ha ezt megbeszéled vele akkor szerintem ő is odafigyel arra, hogy ne szorongasson...


21F

2014. okt. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert tiéd az ország, a hatalom és a dicsőség mindörökké, ámen!
2014. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!