Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják nekem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják nekem azt, hogy válogatós vagyok, amikor mondom, hogy 17 éves vagyok és még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok az.

Külsőre biztosan nem, belsőre pedig.. Ha passzolunk, akkor..:)))

Csak ez az egyetlen indok erre? Mert mást nem tudtak mondani nekem eddig.


Ja, meg azt, hogy ronda vagyok, de nem. Az sem igaz :)


2013. szept. 27. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Nem ismerünk téged.
2013. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szebben hangzik hogy válogatós vagy mint az hogy retardált balfék vagy.Nem akarnak megbántani
2013. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert könnyebb ilyen jelzőkkel dobálózni sokszor alaptalanul ahelyett, hogy próbálnák kiismerni a valódi okot.
2013. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és szűz is vagy még, vagy azért még szoktál dugni így összevissza, mert akkor megértem h még nem volt barátod :))
2013. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!