Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek valamit, ha mélységese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit, ha mélységesen utálom a melleim?

Figyelt kérdés

Régen sokat cikiztek miattuk, utálom a melleim.

Azon kívül, hogy "fogadjam el magam" és "jó az úgy biztos", meg hogy "ha szeret egy pasi akkor tetszeni fog neki", ezeken kívül tehetek valamit, hogy elfogadjam kicsit? Évek óta rosszul érzem magam emiatt, és semmi nem segít :/


2014. okt. 20. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell fejben elrendezni.

Vagy ott a flex.

2014. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Moobs?
2014. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi is a baj vele?

Amúgy nincs mit tenni , az első lépés a boldogság felé, ha elfogadod a tested olyannak, amilyen vagy plasztikáztatod olyanra, amilyenre szeretnéd.

De a vége ugyanaz...

Én alapjában ellenzem a szépészeti beavatkozásokat, de ha valaki nem másoknak akar megfelelni, hanem saját magának és semmiképp nem bírja felfogni hogy jó lenne kibékülni a természetes adottságaival, akkor lehet ehhez nyúlni.

2014. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, en is utalom oket :/

Max plasztika talan..

2014. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust.
2014. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Testelfogadtató terapeuta vagyok, írj!
2014. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire nem vagy vele megelégedve?

egyébként maximum plasztikai sebész. Más módja nincsen a mellek megváltoztatásának nincsen.

Ellenben ha megérted, hogy a tieid és nincsen vele gond, nem ez alapján fognak szeretni avagy nem, akkor máris egy plasztika sebész már nem tudja kihasználni ezt :))))

2014. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy jó partner segíthet. Én is utáltam, hormonproblémám volt és két hónap alatt 30 kilót fölszedtem. Utána hiába adtam le, a melleim csúnya lógósak és formátlanok lettek. Van szemem, látom őket, nem szépek.

De a párom mindig fogdossa, puszilgatja őket, láthatóan nem zavarja, hogy ilyenek. Pedig nyilván látott már szebbet.

Eleinte el se tudtam képzelni, hogy nem gúnyolódásból csinálja. De már igen. Sok időbe telt, de megbarátkoztam velük. Jó érzés :)

2014. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Szakorvos megmondja hogy mit lehet vele csinálni.. jó pénzért. A pasid ha szeret attól még nem biztos hogy tetszeni fog neki. De mivel nem ezért szeret így ez nem gond.. Bőven elég az ha téged zavar.. csinálj vele valamit.
2014. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!