Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, h ne gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h ne gondoljak rá? (Lent nagyon hosszan részletezem) 19/L

Figyelt kérdés
Van egy eladó, akivel hetente egyszer tuti összefutok az áruházban, de semmi fontosról nem beszéltünk. Viszont most, h szingli lett, amit meg is jegyzett nekem, elég kedves lett (figyelmeztet ha valami olcsóbb) és anyum szerint tetszem neki(4-szer mondta eddig). Szerintem nem, mert rám se néz, facen sem jelölt be... Még sosem volt barátom, így megörültem neki, hogy azért mégis igaza lehet anyumnak és mostanában csak rá gondolok, éa ha a boltban vagyok elpirulok, tudom h nem helyes ilyeneket feltételeznem... Segítsetek légyszi normális válaszokkal, hogy mit tegyek a pirulás ellen, illetve az egész helyzet ellen. Tudom, h nem vagyok belé szerelmes hiszen nem is ismerem, de bejelölni se merem facen, mert félek, h anya azt feltételezné a srác jelölt meg. Viszont ha akarna tőlem valamit, akkor már régen tett volna lépéseket, nem?
2014. okt. 20. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj te, jelöld be facén és írj rá vagy pont essen ki valami a kezedből mikor melletted áll.
2014. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy szárazjéggel jól megtömött Mekis zacskót húznék a fejemre a szemeimnél kivágva. Az majd lehűt pirulás ellen.

Ennyire önállótlan ne legyél már 19 évesen, hgy anyuci jóváhagyása kell mindenhez. Add magad, legyél laza és menj oda bátran megkérdezni, van-e Kávé akció most mert akkor veszel, és megihatnátok nálad...:D

2014. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:

Ez nem nagyon hosszú... van aki 10x ennyit ír..

Lehet hogy Ő is ugyanolyan félénk mint te .. ezért nem tesz lépéseket... Forgasd a kézikönyvet: Női csábítás rejtelmei.

2014. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Facen bejelölni gáz...
2014. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nem néz rád,azt feltételezed hogy bejössz neki:)
2014. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. okt. 21. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!