Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egészséges egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egészséges egy 16 éves fiú és egy 23 éves pasi közti SIMA baráti kapcsolat? Miért hiszik azt sokan hogy egyből pedofil az a valaki aki fiatalabbakkal barátkozik?

Figyelt kérdés

imádom ezt a srácot, annyira jól eltudunk dumálni. akár hajnali 1 ig is dumálunk. semmi szexről nem dumálunk, hanem anime, meg úgy minden baromság ami csak jön... nagyon szeretem jelenleg a legjobb barátom. viszont... valamiért ha megemlítem valakinek egyből rosszallóan néz... a barátnőm egyenesen kiakadt, b,uzi pedofilnak hívott, a szülei is először azt hitték. miért van ez? azért annyira én sem vagyok öreg....


23f


2014. okt. 20. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát mert divat manapság a meleg-téma és azt hitte, hogy te is egy vagy közülök (no offense a melegeknek).
2014. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tibohr ***** válasza:
Remélem le kajabállat a barátnődet
2014. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hol is kezdjem...

Akkor lenne gyanús, ha lenne.

Így, főleg az anime témával, ami elég széles körű és nagyobb téma, mint a filmek...

Semmi extra, a barátnőd a gyökér.

Szóval nagy szavakat használnak buta emberek ártatlan dologra. Ez minden.

2014. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a legjobb barátom idősebb. Ő 20, én 14. Mindig van közös témánk. Szinte mindenben segítt. Tanulástól kezdve a zenélésen át a csajozásig mindemben tud segíteni. Kb el se tudnám képzelni nélküle az életemet.
2014. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel sosem volt gond.

Nem tudom miért ,de valahogy mindig is idősebb korosztállyal barátkoztam hasonlóan a haverodhoz 16,17 évesen 23-25 évesekkel lógtam.Később sem változott a szitu 18-20 éves koromban 30 éves arccal lógtam mindig legjobb barátom volt csak sajna elhagyta az országot :/

Soha senki nem ejtett egy rossz indulatú mondatot sem ezzel kapcs-ba.

Mondjuk nekem a szüleimmel való viszonyom sem volt soha annyira szoros ,h állandóan lépten nyomon engem figyeltek volna ,h a pici fiújuk jajj mikor jön már haza hol van stb..Nem voltam egy elkényeztetett srác.Többi velem egykorú sem szolt soha semmit csak csodálkoztak max.

2014. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök cuki, kérdező.
2014. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem miért foglalkozol azzal , hogy ki mit mond/gondol?? Ha neked így jó akkor? Te tudod magadról hogy nem vagy se meleg se pedofil. Akkor hol itt a probléma?
2014. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na akkor mesélek egy érdekeset. Én 42 éves férfi vagyok és nagyon szoros barátságot ápolunk kölcsönösen egymás iránt egy 26 éves fiúval. Együtt bulizunk, együtt járunk edzeni, szaunázni, néha vásárolgatni is, strandon is voltunk már. Sokszor töltjük az időt kettesben, sokszor baráti körrel. És mi van akkor? Közben mindegyikünk csajozik is, több-kevesebb sikerrel. Persze hülye célozgatások meg megjegyzésen néha születnek baráti körünk nőtagjai részéről, de nem foglalkozunk velük. Sőt, inkább viccesen ilyenkor adjuk is az ívet a többieknek, hogy pl "ma is találkozom a kis cikufiúval" stb stb. Meg nagyokat röhögünk.
2014. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, elébe megyek a kérdésnek, hogy 42 évesen miért "csajozok". Mert sajnos egy tizenévig tartó párkapcsolatból el lettem hagyva.
2014. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!