Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letagadtam, hogy o tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagadtam, hogy o tetszik, megis elkezdett kozeledni, pedig eveken at semmi nem tortent, Miert?

Figyelt kérdés

Pont egy honapja elmondtam az egyik ismerosomnek, hogy evek ota tetszik egy srac, de semmi. Nem mondtam el a nevet, csak annyit mondtam, hogy ott volt a buliban, ahol en, nem lepett, ezert soha tobbe nem foglalkozom vele.

Majd azt mondta, hogy sejti, hogy ki tetszik, mivel o tetszik a legtobb csajnak, mondta a nevet, de en letagadtam, majd ravagtam, hogy soha nem kellene. Majd meg 1-2 sracot emlitett, akikre szinten azt mondtam, hogy nem ok azok.

Ra 3 napra a srac, akit elsore emlitett, es aki tenyleg tetszik elkezdett felem nyitni, nagyon sokszor bamul azota, volt, hogy mellem ult, hangosan odakoszon nekem, pedig meg csak ra se igazan nezek


2014. okt. 21. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

az ismerősöd nyilván közbenjárt az ügy érdekében :)

van,hogy a sors is úgy akarja ,hogy ismerkedjetek meg , ne szalaszd el ! :)

2014. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!