Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ciki ha valakinek 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki ha valakinek 22 évesen nincs se jogsija, se kocsija, se külön lakása?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 20:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.

Cimbi tudomásom szerint nem csinálta meg. Mert úgysincs mit vezetni. Máig nincs kocsija.

Lakása sem volt 29 éves koráig most már az is van.

Akkor most ciki vagy sem?

Van felesége körberajongták (rajongják) a csajok. Pénz nem veti fel csak átlagosan.

2010. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, egyik sincs. És jól érzem magam. Fosok a társadalomra, és ő is fosik rám. Jó kis iszapbírkózást folytatunk.
2010. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Hát,lehet én vagyok még naiv,de úgy gondolom a veled egykorúak nagy részének nincs.Ugyan mégis miből lenne???Ha érettségi után rögtön elmentél dolgozni,akkor még csak négy éve melózol,diploma nélkül,feltételezem nem ügyvédként,tehát átlagfizetésből élsz,ha meg még egyetemre jársz akkor meg miből spórolnál?Külön lakás???Harminc körül veszik az emberek hitelből...
2010. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Szerinted ez melyik embernél követelmény ennyi idősen? A jogsit én is támogatom, de azzal magadnak tennél jót, ha megcsinálnád. Évről évre drágább lesz a jogosítvány letétele. Plusz sosem tudhatod, hogy mi történik a jövőben. Lehet, hogy emiatt szalasztasz el egy állást. Elég sok állásnál követelmény a mai világban.
2010. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
az a ciki amit az elsök irtak..ciki ha nincs pff..szánalom pi*csa lehetsz ha neked a kbaszott kocsi kell meg a jogsi..
2010. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

miért lenne ciki?mert apuci nem tolja a s.egge alá??inkább az a ciki ainek tőle vannak és dicsekszik vele. egy 22évesnek akik többnyire még tanulnak hogy lenne bármiféle egzisztenciája??jó jogsit szerezhet saját keresetből de lehet hogy olyan rossz az anyagi helyzete hogy inkább haza adja a pénzt segítve a szüleit.én többre értékelek egy ilyen srácot aki kedves is és ilyenek mellett,mint egy bmwben feszítő luxuslakásos 22éves anyucikedvence paprikajancsit...

21L

2010. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
nem ciki. legalább ha lesz egy barátnőd, biztos lehetsz benne hogy nem a pénzedért autodért stb van veled hanem azért mert szeret
2010. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Ha nem lennének amerikai filmek,valószinű ez a kérdés nem született volna meg.

Elég szomorú hogy a filmek ilyeneket sugallnak,ezáltal növelik az emberek fogyasztási,és egyéb költséges igényeit.


Természetesen nem ciki.Mivel a 22 évesek 90%-nak magyarországon se autója,se lakása.

Max jogsi,de nem ciki ha nincs,csak jó ha van:)

2010. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én 22 éves csajszi vagyok. Van jogsim, autóm, a vezetés a mindenem, és a kocsim. Házam meg majd lesz. De ez is olyan, kit mi érdekel.
2010. jan. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja és ahogy itt olvasgatom a válaszokat, azt még leírom, hogy 21 évesen végeztem el a fősulit, alatta is dolgoztam, plusz azóta, tehát saját pénzből vettem, különben sem került még 800 ezerbe sem.
2010. jan. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!