Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ciki ha valakinek 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki ha valakinek 22 évesen nincs se jogsija, se kocsija, se külön lakása?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 20:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

van jogsim és részben ha kell egy suzukit el tudok kötni itthonrol, lakás felejtős. de ez mind nem számit. jogsi jó ha van, legalábbis egy ffi tudjon vezetni, szerintem, a többi nem fontos. de azér az milyen ffi aki nemtud vezetni? na mindegy, lehet lepontozni

20/f

2010. jan. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nekem sors hozta így megvan mindhárom, de őszintén jobban örültem volna ha a családdal élnék még mindig.

19/F

2010. jan. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egyik sem :( valoszinüleg ha 2. lenne akkor az elsö is meglenne, saját lakásom meg nem mostanában lesz mert még anyáméknak sincs 50 évesen...

Az Usa-ban már nem különös dolog hogy 18 évesen majdnem mindenki megteheti hogy uj terepjárot vezet nem is rosszat vagy akár különköltözik mert már megveszik neki a lakást, kicsit néha bánom hogy ide születtem bár lehetne rosszabb is...De hogy még a szegény országban is szegénynek számitok az elég rossz... én szegény :(

2010. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Akinek nincs autója és azt látja, hogy egy vele egykorúnak viszont van azonnal az jut az eszébe, hogy apuci vette. 25 éves vagyok és mindent saját pénzből vettem, jogsikat(A,B,C,E), meg az első autómat is, senki nem vette meg helyettem, az más kérdés, hogy kinek milyen munkalehetőség adódott, de erre meg az lenne a gyöpöttagyu válasza, hogy akkor meg az állást szerezte apuci. Ma már terepjáróval járok mégis átlagfizetésből élek, nem drogoztam meg zabáltam el a rockkocsmákba. . . Mégis minden jelentős bulin ott voltam.


Amúgy meg nem ciki, egyszerűen azért kellett ezt választanom, mert a lakhelyemtől tömegközlekedéssel járni szinte vicc számba megy a bérletek ára meg ugyanannyi, mint a havi költségem az autómra!

2010. jún. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Legalább jogsid legyen és törekedj arra hogy legyen majd később kocsid is.

Menj el dolgozni és rakj félre pénzt

A ház még ráér, sokaknak még 30 évesen sincs.

2010. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

én érettségi után egyből dolgozni mentem, majd 21 évesen beültem egy okj-s iskolába (nappalin) a sok 18 éves közé, és megmondom őszintén, a pofám leszakadt néhány embertől.. hogy belibeg a miss pcsa a michael kors táskájával meg az ájfonjával, a kis pcsája alatt audi... és mikor kérdeztem, hogy ez családi autó, a válasz: dehogyis, apámtól kaptam karácsonyra. :D pfejj!

nekem akkor semmim sem volt. aztán elvégeztem a sulit, dolgoztam, és 23 évesen csináltam egy jogsit, saját pénzből. de otthon éltem.

most, 26 évesen ott tartok, hogy a párommal egy 1.5 szobás albérletben lakunk, örülünk, hogy fent tudjuk tartani és enni is tudunk (a munkahelyek miatt kénytelenek vagyunk albiban élni), kocsiról és saját lakásról mi még álmodni sem merünk..

persze, fiatalon én is úgy voltam, hogy 25 évesen lesz egy nagy kertes házam, 3 kocsim, kutya, minden évben külföldön nyaralunk.. de áh, rájöttem, hogy az nem a való világ, max a gazdag kis krváknak! :)

szóval ja, régi kérdés, de aki fiatalon ide tévedne: nem, nem gáz, ha huszonévesen nincs meg ezek közül semmid! ha önerőböl szerezted meg a pénzt kocsira, akkor pacsi! ha apukád vagy anyukád tolta a segged alá, akkor.. hát nem tudok neked mit mondani. legyen ez a legnagyobb bajod:D:)

2015. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!