Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak ha meglatjatok azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ha meglatjatok azt a not aki tetszik mosolyogtok ra zsigerbol?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha zavarban vagyok alapból vigyorgok.(általában) Szóval meglehet.De az is lehet h csak jó kedvem van.
2014. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 asdgdf válasza:
nem
2014. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha magyar nőről van szó, akkor inkább nem. Nem vagyok hülye, hogy beleéljem magam bármibe is egy magyar retekkel. Bárhol máshol a világon kaphatóak a lányok még egy apró mosolyra is, szemezésre is, flörtölésre, udvarlásra, randevúra, akármire, ellenben egy magyar retek nő csak flegmázni, nagyképűsködni tud, meg villogni a barátnőknek, hogy milyen jó pasijuk van. Undorító retkes féreg az összes magyar nő, és ezen már semmi sem fog változtatni.
2014. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Kedves 5ös, nagyon helyes! Hagyj meg nekünk minél több magyar lányt, ugyanis vagyunk elegen, akik imádjuk őket. És van elég lány itthon is, aki mosolyra mosollyal, bókra bókkal reagál. Részemről magyar p nciba magyar f szt! Te meg menj világkörüli útra, csak ne az én TBmből kezeltessed ki magad majd.
2014. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Helyes-helyes! Több szajhán osztozkodhattok, jó lesz nektek a maradék magyar konc, én meg - több racionális felfogású férfitársammal egyetemben - beérem Fél-Európával, vagy a fél világgal, amíg te az aktuális barátnőd pіnájából a fаszoddal bökdösöd ki az aznapi, ki tudja kitől származó gecіt. Csak utána ne felejtsd mosakodni és sűrűn nézegetni a farkad, nehogy másnapra lerohadjon a "hűséges" barátnődtől.
2014. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan olvasgassátok ezt is, és legfőképpen a kommentekben leírtakat, tapasztaltakat: [link]
2014. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!