Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha van egy lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy lány és elakarom felejteni de nem birom akárhogyan probálkozok. De még mindíg szeretem és elakarom felejteni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek.. ez az eggyik ismerősöm problémája és szinte az ő nevben tettem fel ezt a kérdést

2014. okt. 21. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig nem is fogja, míg rendbe nem kerülnek kettőjük között a dolgok. Rendezve nincsenek azok a szellemi és fizikális dolgok, amiket rendezni kell.
2014. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok amik egy ilyen esethez szükséges, nem boltban vehetőek meg.Hanem kizárólag csak az adott két ember tudja rendezni. Amig nincs rendezés addig a jelenlegi állapot marad.
2014. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudom.

nekem is el kellene felejtenem egy lányt, de nem megy mert nagyon szeretem...

és nagyon rosszul vagyok nélküle...

ez nem megy.........


szeretem és ha nem szerethetem, ha nem lehetek vele....beledöglök......pedig már nem szeret, tudom.

kényszerből van velem.......nem tudom mit tegyek, hogy békén hagyjam.

2014. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekel.


Mi már rendeztük, jó ismerősöm, tud róla hogy sose felejtem el, de ettől függetlenül most üresnek érzem magam. Valamint céltalannak.


22/F, két és fél éve tartó szerelmi bánattal.

2014. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!