Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Párkapcsolatban élő lányok,...

Párkapcsolatban élő lányok, ti mire/kire hivatkoztok a próbálkozók elutasításakor?

Figyelt kérdés
(Előre is bocsánatot kérek azoktól, akik esetleg egy másik kérdésemet végigfutották, ott kezdtem el elmélkedni a dologról, de inkább kiírtam külön kérdésnek.) A múltkor írtam egy lánynak, hogy tetszik, szeretném őt jobban megismerni, meghívnám valamire stb. Erre azt válaszolta, hogy bár még nincs kitéve, de van barátja, és a srác nem örülne annak, ha bárhová is eljönne velem, de ha összefutunk, akkor beszélhetünk. Szóval lehet, hogy túlkomplikálom, de miért CSAK a srácra hivatkozik, saját magáról miért nem ejtett szót? Miért nem azt írta, hogy "ÉN nem akarok veled beszélni"? Csak nem akart megbántani? Vagy hárított, és abszolút nem jövök be neki? Ha tényleg van barátja (ebben nem vagyok biztos, azt mondhat, amit akar), akkor elhiszem, hogy a srác nem örülne, de valamiért furcsa ez az egész. Lányok, ti ilyenkor CSAK a barátotokra hivatkoz(ná)tok, vagy azt mondanátok, hogy TI sem akartok beszélgetni a másikkal? Mondjuk utána megírtam neki, hogy tényleg normálisnak, értelmesnek találtam, és hogy szívesen megismertem volna mint embert is, de nem írt, úgyhogy ezt elkönyveltem, mégis izgat a gondolat, hogy a lányok ilyen esetben hogyan szoktak reagálni, kire/mire hivatkoznak. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 8. 21:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondanám, hogy bocsi de van barátom

pedig egyáltalán nem sajnálom, csak így kedvesebb a visszautasítás

2014. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ha van barátom, akkor azt mondom, hogy van barátom. Ha nem szimpatikus a másik, akkor azt mondom, hogy "bocs, de nem érzem a közös hullámhosszt". Amúgy meg túlagyalod, nem mindegy, hogy egy lány, akinek van barátja, mit gondol rólad, hiszen úgysem lesz köztetek semmi! Próbálkozz olyanoknál, akiknek nincs barátja!
2014. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra hivatkoznék, hogy foglalt vagyok (ami igaz is, mert férjem van), és igen, emiatt nem akarnék ismerkedni egy idegen férfival, szerintem ezt kár is ragozni. Nyilván barátok között ha bemutatnak egy ellenkező neműt, szívesen csevegek vele, de az teljesen más szituáció, ha neten ismeretlenül rám ír valaki, hogy jobban meg akar ismerni (egyértelmű, hogy milyen szándékkal, szingli férfiként aki barátkozni akar csak ismeretlen nőkkel, az kamuzik).
2014. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, az lemaradt, hogy korábban voltak példák arra, hogy pl. iwiw-en rám írtak ismerkedési szándékkal, akkor nem hazudtam azt, hogy foglalt vagyok, hanem megírtam, hogy nincs kedvem így ismerkedni, és ennyi. Nekem ez sosem jött be.
2014. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
#2: Mindegy, persze, csak furcsa volt, mert számomra úgy jött le, hogy lényegében véve mintha "csak" a barátja lenne az akadály, mert nem azt válaszolta, hogy "én sem akarok veled beszélni".
2014. febr. 8. 22:07
 6/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ami épp eszembe jut. Nyilván az emberek szívesen elmennek a másikkal ide oda, így ez nem feltétlenül lenne baj. De úgy, hogy barátunk van, "még jó" hogy nem ismerkedünk, tudjuk hogy a férfi nem baráti szándékból keresett fel minket.


Am honnan tudjuk, mennyire jössz, vagy mennyire jönnél be neki...

2014. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Nekem is elég lenne annyi, hogy foglalt vagyok. Miért kellene túlbonyolítani? "Már kapcsolatban vagyok, de ha nem lennék sem lennél az esetem, ha az lennél sem tetszene, ahogy leszólítottál, ha tetszene is messze laksz, ha közel laknál is nehéz lenne összeegyeztetni az ágybeli igényeinket..." Lehet, hogy a barátja betegesen féltékeny, de a "kettesben meghívlak valamire, csak hogy barátkozzunk" tényleg túl közel van a randihoz. Ráadásul a beszélgetést sem utasította vissza, csak a randizást.
2014. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
#3: Nem ismeretlenül írtam rá, egyetemen "ismerkedtünk meg", legalábbis váltottunk pár szót vizsga után, ahol voltam felügyelni, szimpatikusnak találtam őt, meg már vizsga közben megnéztem a nevét a papírról, úgy írtam neki fb-on. Szóval nem voltam teljesen vadidegen a számára, és akkor úgy éreztem, hogy szimpatikus vagyok a számára, meg talán be is jövök neki, azt meg nem tudtam, hogy elvileg van barátja.
2014. febr. 8. 22:10
 9/37 anonim ***** válasza:

"de ha összefutunk, akkor beszélhetünk" - konkrétan megírta, hogy szívesen beszélget veled, akkor mi a probléma? De a beszélgetés az nem jelenti azt, hogy össze is jönne veled! Van barátja, tehát randi kizárva, de attól még szóbaáll veled. Szerintem ez egy elég egyértelmű helyzet, kár túlragozni.

Amúgy neked nem elég indok az, hogy barátja van valakinek? Gondolj bele a dologba: ha neked lenne barátnőd, és egy számodra szimpatikus csaj bepróbálkozna nálad, te mit mondanál neki?

2014. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Fura ez a hozzáállás. A párkapcsolat normális embereknél nem "csak" kategória, ha tényleg van barátja, nyilván nincs szüksége arra, hogy egy vadidegen pedálozzon nála, tök feleslegesen. Inkább ez a normális hozzáállás, most jobb lenne, ha találkozgatna veled, megtetszene, és aztán nem lenne semmi?

Vagy minden nő írjon részletes, érvekkel alátámasztott levelet neked, hogy milyen jogon mer elutasítani? :D

2014. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!