Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha nem érzem biztonságban magam egy nagyon izmos férfi mellett?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem szeretem az izmos férfiakat, és sikítva rohanok el, ha meglátok egyet. Egyszerűen csak képtelen lennék egy bizonyos izomszinten túli pasival járni, mert félnék, hogy bekattanna, mert akkor mit tudnék csinálni ellene?

Ugye ez normális?


2014. okt. 21. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
a kisbaltát a közepes vagy átlag alatti izomzatú is bele tudja állítani a családtagjai fejébe, ha bekattan.
2014. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten megertelek,ki védene meg egy 100kg-os-os ogre ellen?Mennyire legyen izmos?100kg-os,?
2014. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet de, nekem számos más területen is irreális félelmeim vannak. :D
2014. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ismerd meg előtte
2014. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ez egy irreális félelem? :O

Igen, az igaz, hogy bárki tud baltával ölni, de pár évet karatéztam, úgyhogy ha nem annyira izmos a pasi, akkor talán van esélyem ellene. Vagy ha nem, akkor marad a B terv: futás.

2014. okt. 21. 21:29
 6/18 anonim ***** válasza:
és mit csinálnál egy kevésbé izmos, kb átlagos 80kg-os férfi ellen ha bekattan? ugyanúgy semmit nem tudnál tenni, félsz félsz ez van én pl a medvéktől félek
2014. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez akkor azt jelenti, hogy csak néha fogod megcsalni a barátodat izmos pasikkal?
2014. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy nem tudsz semmit se tenni. ha valaki indulatból feléd vág valamit, vagy megüt, nem lesz időd védekezni, mert biztos meglepetésszerűen ér. inkább ismerd meg előtte, izomzattól függetlenül (1. votlam)
2014. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nálam a megcsalás szóba se jöhet. Ennek az a háttere, hogy anyukámat megcsalta apukám, és láttam, hogy mit tett ez anyukámmal, így én soha nem lennék képes rá. Nem vagyok egy szemét típus.
2014. okt. 21. 21:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor te jó nő vagy.
2014. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!