Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ilyenek, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyenek, lányok?

Figyelt kérdés

Csak úgy felmerült bennem a kérdés... ami igazából nem is pont ez a kategória, csak épp nem jutott jobb az eszembe.


Tehát:

Adva vagyok én, 23/F meg egy 20/L. Mindketten esti gimibe járunk, osztálytársak vagyunk. Ha kérdezek tőle valamit, olyan flegma hangnemben válaszol... kb mint ha kioktatna, vagy nem is tudom. Nem csak nála tapasztaltam ilyet, hanem ahogy látom a legtöbb korosztálya béli lány, meg a fiatalabbak is ilyenek. Tisztelet a ritka kivételnek persze!

Felmerült bennem, hogy mitől ilyen vajon a lány? Azt hiszi tán, hogy ha kedves lesz, akkor majd hirtelen elkezd tetszeni és rányomulok, ezért inkább ilyen, vagy mi? Mert mást nem tudok elképzelni...

Amúgy nem érdekel különösebben a lány, csak irritáló ez a viselkedés úgy nagy általánosságban. Az ilyenek miatt (egyebek mellett) érzem azt, hogy baromira nem érdekel a korosztályom és inkább kacsintgatok az idősebb nők felé.


Ha lány vagy és olvasod ezt: Ha te így viselkedsz valakivel, annak mégis mi az oka?



2014. okt. 22. 05:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint, ami a sok buta kisfiúnak.
2014. okt. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Soha nem viselkedtem így, én sem értem nőtársaimat, hogy ez miért jó. Szerintem amúgy simán rákérdezhetsz, hogy megbántottad-e, vagy miért ilyen hangnemben szól hozzád? Ha kizökkented a szerepéből, lehet, hogy megnyílik. :)
2014. okt. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudod hány rossz ruhabolt van? bemegyek és sehol semmi normális, és ezek után én arra jussak, hogy ne vegyek ruhát? nem, addig megyek még nem találok normális boltot, ugyanez van a nőknél, igen vannak köztük ilyenek, de ugyanúgy fiúk között is, de nem nyavalyogni kell, hanem keresni tovább a normálisat, mert van és lesz is.
2014. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én kivételnek számítok akkor?

ha feltesznek nekem egy kérdést normális emberi hangnemben, nem fogok flegmán válaszolni, hanem ugyanolyan kedves leszek az illetővel, ahogy ő velem.


nevelés kérdése.

2014. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Illetve a lányok azt hiszik, csak mert nekik ki van vágva a lábuk között, alanyi jogon megjár nekik szinte minden. S kérdésedre válaszolva, nagyjából igen. A legtöbben a szürkébb, átlagos srácokkal így viselkednek, miért tennék másképp? Nem akarnak tőlük semmit, ott van nekik több tucat látszatbarát és barátnő, meg a sok kigyúrt macsó, akik előtt kicsit bepucsítanak, és már tolják is őket.
2014. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké oké, de mint említettem, én nem akarok tőle semmit. O.o


Tiszta hülyék ezek...

2014. okt. 22. 09:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor is egy felesleges nyűg vagy számára, nagyon úgy néz ki.
2014. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem nyilatkozhatok mindenki nevében, de ha én flegmáznék, bizony az unszimpátia, irritáltság miatt lenne. De lehet, hogy nagyon sok gondja van, esetleg sok bunkóval találkozik és benned is a nyomulós tuskót látja. Ez összetettebb kérdés, mint ahogy te, én vagy a többiek le tudnák vezetni. Két lehetőséged van: bocsánatot kérsz és megkérded, mivel érdemelted ki ezt vagy nem zavarod többet.

De kérlek, ne egy-két perszóna alapján ítélj meg egy generációt. És ami még fontosabb, ne csak ujjal mutogass, hanem gondolkozz el, lehet, hogy neked -jobban mondva férfitársaidnak- is nem kevés szerepe van ebben.

2014. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En nem vagyok ilyen, nem bunkozok az emberekkel, nem tudom mi az oka az ilyen viselkedesnek, de sok ilyen van es nem csak lanyok kozott.
2014. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az csak akkor fordul nálam elő ha megbántott az az illető...
2014. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!