Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet még sose éreztem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet még sose éreztem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nekem még sose volt barátom, viszont sok srác tetszett már, de ilyen nagyon még soha senki. Most, hogy ezt érzem, úgy érzem életemben most vagyok először szerelmes. Másra se tudok gondolni csak erre a srácra, éjjel úgy alszom el hogy ő volt az utolsó gondolatom, reggel úgy kelek föl, hogy megint vele álmodtam és markolászom a párnámat, olyan eszméletlenül üresnek és egyedül érzem magam, konkrétan fizikailag szükségem van arra hogy láthassam, hallhassam a hangját, érezhessem a közelségét. Nekem úgy tűnik mintha talán én is tetszenék neki egy kicsit, de nem akarom elkiabálni, annyiszor gondoltam bele sokkal többet egy-egy pillantásba az életem során mint amennyit valóban jelentett, szóval nem akarok neki semmit se mondani erről, ezt már a legelején megfogadtam és rengeteg okom van rá, de azokat nem írnám ide. Szóval azt hiszem szeretem, de amíg nem vagyok 100 %-ban biztos benne, hogy ő is így érez, nem akarok bármit is csinálni. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen dolgokat mondhatnék neki/csinálhatnék, amiből nem azt szűrné le, hogy flörtölni akarok, csak szimplán beszélgetni, közelebb kerülni barátilag?
2014. okt. 23. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

remélem az a lány vagy aki szerintem ugyanígy érez felém ahogy te :) Mesélsz kicsit külsődről? :D


elméletileg amit hiszel hogy ő érez irántad, az úgy is van! Szerelemnél az empátia elég durván növekszik :)

2014. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1: Szerinted mennyi esély van pont itt összetalálkozni vele?


@Kérdező:

Ismerkedj közelebbről össze vele! Nem kell egyből szerelmet vallani, de közelebb kerülhetsz hozzá, beszélgethetsz vele és jobban megismerheted Őt, aztán a többi majd kiderül.


Viszont komolyan mondom, a 100%-ot sose várd ki, mert olyan sosem lesz... ez mindig kockázatos. Másrészt ne várd a csodát, hogy Ő vegyen észre és kitalálja a gondolataid, mert nem fogja. Ha akarsz valamit, igenis lépj.

Esetleg ha gondolod, privátban megírhatod, miért nem akarod elmondani neki - kíváncsi lennék.


23/F

2014. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második, köszönöm a tanácsot, viszont ezt a dolgot nehéz lenne egy kívülállónak elmagyarázni, de tényleg köszi :))
2014. okt. 23. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!