Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem után újra legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem után újra legjobb barátság?

Figyelt kérdés

Exemmel mielőtt összejöttünk volna 4 évet legjobb barátok voltunk,(osztálytársak is vagyunk),mindig is vonzódtunk egymáshoz,folyamatosan flörtöltünk egymással. Aztán idén januárban összejöttünk,de az ő részéről elmúlt a szikra. 2 hónapot voltunk együtt,majd szakított velem. Fél évet semmit nem beszéltünk.


3 hónapja lassan van új barátom. Nagyon szeretem,vele minden jó.


1 hónapja közben elkezdtünk újra beszélgetni a volt barátommal.Folyamatosan beszélünk facebookon,van amikor többet beszélek vele,mint a mostani barátommal,mert ő épp nem ér rám,vagy behisztizik..Suliban is egész nap beszélünk,röhögcsélünk együtt.Felhánytorgatja a régi vicces emlékeinket,a kapcsolatunkat is,hogy miket csináltunk,mi volt akkor,de közben mindig kérdezgeti,hogy milyen az új barátom(ismerik egymást),milyenek a szülei,miért nem vagyok most a barátomnál,stb.. Meg megtetszett egy lány neki,akivel én jóban vagyok,és én adtam neki tanácsokat,hogy mit mondjon neki,miket szeret a lány..


Nem tudom,hogy ez így most mi..Félek,hogy újra előjönnek az érzések,de közben nem szeretném elveszíteni,mint barátot,mert ez a fél év gyötrelem volt..


18L|18F


2014. okt. 23. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
felejtsd el nem lesz ennek jóvége közeleg a hóvége
2014. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát tuti,hogy egymásnál fogtok kikötni megint ha igy folytatjátok , azt nektek kell tudni,hogy ez jó vagy rossz lenne..
2014. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!