Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kimondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kimondani, hogy "meleg vagyok"?

Figyelt kérdés
Több embernek is már elakartam mondani szexuális orientációmat, de valamiért sosem tudtam így kimondani, hogy meleg vagyok. Maga az, hogy meleg, nekem túlságosan egyenes, és nehéz. Mindig mondtam, hogy a fiúkat szeretem, bu*i vagyok, voltam már fiúval és nem az volt az utolsó alkalom... Lehet, hogy igazán nem fogadom el magamban???

2014. okt. 24. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért kell minden áron elmondani azt, hogy meleg vagy. Teher ez számodra, vagy miért? Nem kötözködni akarok, tényleg nem értem, hogy mi olyan nagy dolog ebben, hogy mindenképp el kell mondani az embereknek.
2014. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, már esélytelen, hogy választ kapjak... De nem is kell, rájöttem, hogy kisebb problémám is nagyobb az eddigi válaszolók intelligenciájánál...
2014. okt. 24. 01:09
 3/12 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivétlenek (utolsó) azoknak mondtam el, akikkel szinte minden nap találkozok, beszélünk, és barátok vagyunk. Mert amikor voltak pillanatok, hogy "nézd milyen jó segge van annak a csajnak" akkor a lehető legkellemetlenebbül éreztem magam, és nem tudtam hozzájuk kellően őszinte lenni emiatt, és ez belülről viszont gyötört engem
2014. okt. 24. 01:10
 4/12 anonim ***** válasza:
nem állsz készen, egy kis idő kell neked, hogy rendesen te magad is el tudd fogadni ezt a helyzetet :) ne aggódj menni fog ez idővel
2014. okt. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, már 2 éve tudom magamról, voltak harcok ellene, aztán beletörődtem, és úgy kb. fél éve mondtam el azoknak akiknek el akartam... Még mennyi idő kell??
2014. okt. 24. 01:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól még ugyanúgy őszinte vagy, és felvállalod a szexuális orientációdat, ha nem pont a meleg szóval fejezed ki, hanem máshogy, ami neked szimpatikusabb.


Azt nyilván jobban meg tudod ítélni, hogy mennyire fogadod el magadban, de én kívülállóként nem gondolnám, hogy az, hogy melyik szót preferálod, elárulna erről bármit is.


Én sem használok olyan szavakat, amik bennem nem jó érzést keltenek. Például - ha már a szexualitás témakörben vagyunk - a szőr feláll a hátamon, ha valaki a spermára a g-betűs szót használja, vagy nem jutna eszembe a "le" igekötővel kezdődő szóval kifejezni a férfiak orális kényeztetését.


De ez az égvilágon semmit nem változtat azon a tényen, hogy nagyon szeretek így örömet okozni a Páromnak.

2014. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En lassan 5 eve tudom hogy meleg vagyok, es kozell egy eve bujtam elo anyamnak. Legutobb tavaj ev vegen bujtam elo a legjobb lany baratomnak, ott en se tudtam azt mondani hogy meleg vagyok mert ha kimondod attol csak meg valosagosaba valtozik. A YT-n van egy MarE Miller nevu YT-s, o nyiltan meleg es baratja van (lehet hazasok eljegyzetek vagy valami de nemtom). Neki volt egy olyan videoja ahol egy egyetemen kerdezte meg tobb embertol hogy szerintuk meleg-e, a valaszban aszem egyszer sem kezdte ugy hogy o meleg, mindig azt mondta hogy a fiukat szereti vagy hogy baratja van vagy stb. roviden ennyi :D
2014. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (és azt is hogy törölve lettek az eddigiek :) )
2014. okt. 24. 12:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
17
2014. okt. 24. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!