Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Yaoi (meleg) sztori. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yaoi (meleg) sztori. Mi legyen a címe?

Figyelt kérdés

Aki nem csípi a témát kérem kattintson tovább!


Szóval első írásom. Az egy negyede van már kész.

Arról szól, hogy egy kisvárosi srác felköltözik a fővárosba, egy picike szoba konyhába az egyetem miatt. A barátnője és a családja otthon marad.

A srác irodalom tanár akar lenni. Nagyon türelmes, álmodozó típus. Imádja a komoly zenét. Neveltetése miatt ridegnek mutatja magát, nem enged közel magához senkit.


A másik szereplő egy magyar anyától és japán apától származó, félvér, biszex, zongora művész, zeneszerző. Akinek hobbija a festészet.

Nagyon udvarias, közvetlen de hirtelen haragú. Hirtelen haragjában meggondolatlan, töri-zúzza maga körül a berendezést.

Mivel jól néz ki, megszokta, hogy mindenkit megkap. Kivéve főhősünket.

Egyszer becsiccsentve letámadja. Aztán esedezve bocsánatot kér, majd elhívja egy nem randi randira. A srác nem megy el. Tépelődik magában,miért nem tudja elfelejteni a félvért. Minden féle logikusnak tűnő dolgokka nyugtatja magát.

Aztán a egy véletlen folytán nála köt ki mellék állásban takarítani. Néhány össze zörrenés után össze barátkoznak. Majd főhősünk bele szeret munkaadójába a zongora játékán keresztül. Amikor egy színház darabot olvas fel neki, hogy az a benne keltett érzésekből zenét írhasson hozzá.


Ez még csak az eleje.

Aztán még jön az elfogadás, meg a szex jeleneteket szeretném részletesebben leírni, plusz egy kis humort bele.

De nem tudom mi legyen a címe. Valami rövid kellene, ami egybe foglalja a lényeget.


Egyébként milyennek tűnik? Nagyon béna?



2014. okt. 24. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem naagyon tetszik és elárulod hol lehget majd olvasni? már ha lehet? ^^ viszont címet nem igazán tudok neki adni szerintem te is kitalálsz majd valami találót :)
2014. okt. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak magamnak írom. Egyenlőre egy füzetben van.
2014. okt. 24. 17:40
 3/11 anonim ***** válasza:

A címadás a mű megalkotásának egyik fontos eleme. Szerintem neked kell ezt megoldani :)

Ha én írnám, valami ilyesmi lenne:

Új dimenziók

A japán hang ereje

Martin és Myazaki

Patrícia tévedése


Majd szeretném elolvasni :)

2014. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bitches luv me.
2014. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Attól függ mondjuk ha komolyabbban érdekel a zongorás téma akkor add azt a címet amit zongorán jatszik a srác. Pl nekem személyes kedvencem Yiruma-River flows in you --> a folyó benned áramlik.
2014. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd elküldöd? Ez izginek tünik *-* :)
2014. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ciana ***** válasza:
Ez ahogy előttem is mondták, szerintem magadnak kell eldöntened. Lehet, hogy már most is kapizsgál a fejedben valami, csak nem vagy biztos benne. Néha a legelső válasz a legjobb. De ha mégsem, akkor esetleg valami irodalmi vagy zenei fogalomra gondolnék, ami leírja a kapcsolatukat, vagy azt, hogy hogyan kezdődik a történet/az érzéseik.
2014. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Aranyosak vagytok.

Van egy címem, de....nem is tudom. Mondjuk: "Zongorával hangolva"? Vagy ez béna?


A párbeszédeken még sokat kell javítanom, hogy különbözzenek a karakterek. Ha tényleg kíváncsiak vagytok rá, ha elkészültem a felével, elküldöm esetleg majd itt priviben. Ha olvasható minőségileg, akkor meg a másik felét, ha az is kész lett.

2014. okt. 25. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Hamár van Lovely Complex, akkor legyen Lovely Piano is.
2014. okt. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, köszi.
2014. okt. 28. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!