Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szamit ez valamit a ferfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamit ez valamit a ferfiaknak? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Evek ota tetszik egy pasi, de csak vasarnap latjuk egymast Istentiszteleten. A gond az, hogy nincs minden vasarnapra uj ruham, 2 blezerem van, 2 nyari ballonkabatom, vagy 3 nadragom, 2 szoknyam, illetve 3 teli kabatom, valamint 4 magassarkum, es folyton ezeke hordom. Ha jol ertesultem rola, en is tetszem neki, viszont attol felek, hogy le fogom magamat egetni, ha mindig ugyanazokban a blezerekben, kabatokban jarok.
2014. okt. 24. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miken tudnak agyalni a nők. Mi palik, kb észre sem vesszük, hogy kin milyen ruha van.
2014. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ezt magasról leszarják. :)
2014. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
emiatt ne aggódj, rég nem fog emlékezni, hogy miben voltál 1 hónapja
2014. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Istene... :D


Amikor beszélgetsz vele, mondd neki hogy egy elefánt van a háta mögött. Mire visszafordul hozzád, elfelejti hogy mi volt rajtad. :)

2014. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De lattam rajta parszor, hogy tetotol talpig vegignez, szoval tudja, hogy mi van rajtam.
2014. okt. 24. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem a ruhát nézi.
2014. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nadrag volt rajtam, blezer + magassarku. Nem hinnem, hogy olyan szexi latvany lennek nadragban!
2014. okt. 24. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, a férfiak nem a ruhát nézik, hiszen tudod, hogy ránézéssel levetkőztetik, akkor meg nincs se magassarkú, se nadrág, se blézer...
2014. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A férfiakat nem érdekli a ruhatárad, ne foglalkozz vele.
2014. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább csak annyit javaslok, hogy Istentiszteletre szoknya. Amúgy is nőiesebb. Mi férfiak szeretjük a szoknyát.
2014. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!