Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem belé szerettem, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem belé szerettem, hanem abba, hogy szeretve vagyok. Mit tegyek? 17L

Figyelt kérdés

Megismertem ezt a fiút, jól alakult minden.

Sokat sétáltunk, fotóztunk, írogattunk egymásnak, könyveket cseréltünk, együtt hallgattunk zenét, és akkor, ott nagyon jól éreztem magam, utána, mikor vége lett, viszont nem éreztem azt, hogy nekem most oda muszáj lenne visszamennem, őt akarom és senki mást.

Szerdán megtörtént, hogy felhevült az ágyban fetrengés.

Elég világos lett az aktus után, hogy ez a fiú szerelmes belém.

Ahogy mentem haza, megvilágosodtam, hogy én nem érzek így iránta, csak jól esik a törődés.

Csütörtök reggel óta nem válaszoltam neki.

Mit tegyek? Utolsó kétségbeesésemben írtam ki ide kérdést.

17L (21F)



2014. okt. 24. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
HAGYD EL DE ROGTON!!!!!!!!!
2014. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a kihasználás egyik formája!
2014. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Legalább mondd el neki, ne legyél már ennyire gyáva. Hidd el, jobb ha tudja mi van, különben csak rágódni fog azon, hogy mit rontott el, esetleg az ágyban. Lehet, hogy évekig megrontja ez a szexuális életét...
2014. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd el neki mi a helyzet és szakíts vele.
2014. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!