Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

Nem volt még komoly kapcsolatom. Fél évig volt egy barátom,akivel olyan volt a kapcsolatom,amilyenre most is vágynék..Azért nem mondanám,h ez komoly lett volna,mert én folyamatosan azt éreztettem vele,hogy küzdenie kell értem,és nem kaphat meg könnyen.Szerettem az izgalmakat ilyen téren..furán hangzik,de így nem volt unalmas.


Azonban nagyon nagy hibát követtem el,mert a srác ezt megunta,és mondta is ő már nem szeretne küzdeni.

Én elvesztettem őt ezzel,szerettem ,és mai napig szeretem,de már nincs mit tenni.


Mégis azt nem tartom normálisnak ,h én egy ugyanilyen kapcsolatra vágyom..mert az előzőnek ez okból lett vége.

Úgy tudnám megfogalmazni,h nekem szükségem van egyfajta macska-egér harcra,ami mindig fennáll.


De őszinte legyek,hiányzik az,hogy szeressek valakit és hogy én is kapjak törődést. Viszont valahogy nem tudnak érdekelni az "egyszerű"séget sugárzó fiúk.

Tudom,ez ellenszenvesen hangzik,de ez a helyzet.


Ez majd változni fog idővel? Amit még megjegyeznék,h nem volt semmiféle szexuális kapcsolatom a volt barátommal.

18 /L.


2014. okt. 24. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy törődést szeretnél és papucsként kezelsz valakit, szerintem nem jól van. Papucs kezelés nélkül is kaphatsz törődést én azt tapasztaltam. 18L
2014. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Számítottam rá,h félre lesz értve. Nem papucsként való kezelésről van szó.

Az,amit írtam is,h legyen egyfajta játék.

2014. okt. 24. 23:57
 3/11 anonim ***** válasza:

persze hogy változhat.

amint kifogsz egy nálad is nagyobb játékos manipulátor férfit,akit nem tudsz majd irányítani.

ő el fogja venni az eszed megfordítja majd az egész játékot és te fogsz rohangászni utána...jó esetben.

a bökkenő az,hogy a hozzád hasonló lányok inkább beragadnak az olyan papucsokkal,mint akivel voltál,de az irányításról nagyon nehezen képesek lemondani,ezért egy olyan kapcsolatban amiben egyenlőek a felek,vagy ők az irányítottak nem mennek bele semmiképp.

ezért marad egysíkú és idővel rém unalmas az életük,mert csak egyfajta felállást ismernek.

2014. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

érdekes amit írsz..

egyébként én nem tartom egy dolognak azt,hogy valaki papucsként kezel valakit ,és hogy a személy maga egy papucs.

Nekem ez a kettő külön dolog,mert ha az adott személy eleve papucs,nem domináns,akkor előfordulhat ,h papucsként kezelik.

2014. okt. 25. 00:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel akkora baj, ha közben azt is tudatosítod a fiúban, hogy ez csak játék és nem kell tényleg attól félnie minden pillanatban, hogy elveszít. Persze ez csak akkor korrekt vele, ha benne van a dologban, de szerintem ha néha adsz neki egy kis "szünetet", amikor nem kell harcolnia és érezheti, hogy t mindenképp mellette állsz, akkor máskor meg annál lelkesebben megy bele a játszmába, ha tudja, hogy boldoggá tesz vele.
2014. okt. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hmm..igen, csak a helyzet az,hogy nem túl sok fiú ilyen.

És tisztában vagyok vele,hogy ez nem normális teljesen,h így állok a dologhoz, de reményeim szerint majd lesz valaki,aki elfogad így.

2014. okt. 25. 00:10
 7/11 anonim ***** válasza:

nem mindig olyan egyértelmű ez.

a legtöbb kapcsolat úgy indul ahogy normális,a férfi domináns,a nő "alárendelt".

aztán idővel ez alakul át egy viszonylag egyenlő felállásba.

de sok esetben a nő túlzott hatalomra tör elveszi az irányítást szépen lassan és a férfi,hogy ne legyen veszekedés és hiszti,női zsarolás vagyis játszma belemegy ebbe és nyugtázza ezt.

ők a papucsok,akik nem képesek megtartani az irányítást és nem látják át a negatív női játszmákat.

a legtöbb nő ez után kezd el undorodni a pasijától és ilyenkor jön a szakítás,válás.

viszont téged meg pont ez a folyamat izgat fel.

legyőződ,átveszed az irányítást aztán királynősködnél ameddig tudsz.

akin meg egy kicsit is megérzed,hogy erősebb,tapasztaltabb a lelke,nem tudnád irányítani,azzal szóba sem állsz.

2014. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

egyet értek azzal,amit írsz és azt mondom,igazad lehet ,azonban egy dologban nem értek egyet.

Azt írtad,h azzal szóba sem állok aki erősebb,tapasztaltabb . Ez nem így van. Ugyanis nem arról van szó,hogy én nem állok velük szóba,hanem h ilyen fiú nálam még nem kezdeményezett.

2014. okt. 25. 00:17
 9/11 anonim ***** válasza:

persze,hogy nem.

mert ha rövid ismeretség után ennyire lejön rólad,hogy a másik ember kínlódása és vergődése kell neked ahhoz,hogy értékelni tudd magad,akkor minden egészséges lelkű férfi le fog tojni.

2014. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

rendben ,akkor nem is fogom ezt jobban kifejteni,mert látom,hogy félreértelmezted.Nagyon is félre.

azért köszi az eddigi válaszokat!

2014. okt. 25. 00:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!