Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki nem írna már ki valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nem írna már ki valami értelmes vagy izgalmas vagy vicces kérdést végre ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 00:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Humorosnak szánt túlzással, de őszintén kérdezem. Már kezd megőrjíteni a dolog :((
2014. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Akkor komolyan válaszolok:

Általában a lányok nem kérik meg fiú kezét.

És ha ezt teszik, valószínűleg szerelemból teszik, nem pedig azért amit leírtál.

2014. okt. 25. 00:31
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem igazán kérte meg a kezem, csak időnként kijelenti, hogy én leszek a férje, meg nem bír magával a közelemben és hasonlók. Először biztos voltam benne, hogy viccelődik és ilyen poénos lerázó válaszokat adtam, de több hét után sem hagyta abba. Én jobban örülnék, ha viccelne, mert azt le tudom reagálni, de az utóbbi időben elkezdtem aggódni, hogy félig-meddig komolyan gondolja. Szóval szerintetek raboltassam el a kongói maffiával, vagy váltsak nevet és legyek orvos Mezopotámiában, vagy mit csináljak? :S
2014. okt. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A niagarás még elment, a többit hanyagolhattad volna.
2014. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát ez van, nem vagyok formában.
2014. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!