Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit, tegyek elkéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit, tegyek elkéne egykis segitsék lány ügyben többi lent?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tehát az van ,hogy már kb 3 éve velem jár egy osztályba az a lány akibe már akkor beleszerettem amikor idejött.Nagyon kedves lány, valamikor picit bunkó ezmár kedv kérdése,eddig nemvoltam valami szépfiu,de mostmár úgyérzem volna nála esélyem ,csakhát félek,mertha rákérdek ésha ő csak barátként tekint rám ,akkor bukta.Fb-n küld szivecskéket de tudom ,hogy olyankor nem úgy gondolja,szóval most nem tudom,hogy mit tegyek, vannak napok amikor csak rá gondolok,és nemtudom elfelejteni.Viszont most ha aztmondja,hogy ő csak barátként tekint rám akkor az egésznek bukta. Vele járok egy suliba mindennap találkoznák vele és eléggé szar lenne,mellesleg elmondaná a barátnőinek és azok is ezzel zaklatnának..


Szóval most az van ,hogy elakadtam..Mitkéne csinálnom csak nézni és kész? Vagy netán odamenni és megkockáztatni?


Elkéne a segítség ,fontos lenne köszi mindenkinek??!!



15/F



#szerelem #tanácstalanság #többéves szerelem
2014. okt. 25. 00:55
 1/5 anonim válasza:
hát közeledj hozzá ugy hogy érezze nem csak a barátja akarz lenni de annyira ne nyomulj mert elijeszted:D be kell cserkészned és ha bejössz neki akkkor sima ugy :) am milyen tipusu a csaj?
2014. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oleles? puszi? Szerintem ne kerdezz ra..mert ha jol latom akkor ilyen pletykasabb fele es ha o nem igy erezne irantad megalazna es nem szeretned?
2014. okt. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sokat görcsölsz kisfiam
2014. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha elkúrom oda minden,barátság stb... tényleg nemtudom mit kéne csinálni :(
2014. okt. 25. 10:57
 5/5 anonim válasza:

Szerintem, próbáld meg azt, hogy teszel pár félreérthető dolgot, de ne vidd túlzásba. Ne nyomulj! De a legfontosabb: Semmiképp ne próbáld meg féltékennyé tenni.

Ennyi a lényeg: Apró gesztusok(lány szülinapja, névnapja, kari, télapó stb.)

2014. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!