Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segítsek magamon? Bőv....

Hogyan segítsek magamon? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
nagyjából másfél éve kezdődött.. szakítottam életem első, és eddigi utolsó barátnőmmel. csak akkor eszméltem fel hogy mennyire is szerelmes vagyok, mikor összejött következő barátjával... mindig is jóban voltunk, de nem bírtam.. állandó idegeskedés, étvágytalanság, depressziózás közben minden barátomat elveszítettem, sehol semmire nem tudtam koncentrálni, fogtam megszakítottam vele minden kapcsolatot. majd egy hónap mulva kb barátnőjétől jött az üzenet, találkozni akar velem.. belementem.. azóta amolyan legjobb barátok vagyunk... ez február óta.. de a rémálmok, szenvedés, meg minden sokszor előtört belőlem... és most itt vagyunk, ő azon kevesek egyike akkikkel jóban vagyok, és a legjobb barátom.. na most rajtam kívül van egy srác is.. és nagyon úgy néz ki, össze fognak jönni.. és mi lesz velem.. nem tudom, talán másfél év után nem fogom ugyanazokat átélni mint tavaly... ez egy reménytelen helyzet, most nem tudom csak úgy megszakítani a kapcsolatot.. túl jóban vagyok vele.. mit tegyek? 18f
2011. dec. 1. 23:30
 1/3 A kérdező kommentje:
kifelejtettem pár dolgot.. sokszor ok nélkül kiakadok, apróságokon, üldözési mániám van.. rossz gondolatok gyötörnek, nem tudok tőlük szabadulni.. gyakran kiborulok, sírok is.. ja és.. fájnak dolgok, főként amiket rövid kapcsolatunk alatt "megígért", de mégis másnak adta/adja végül.. de szerencsésnek érzem magam egy dolog miatt, nem sokmindenkivel van jóban, kevés kivételek egyike vagyok...
2011. dec. 1. 23:47
 2/3 anonim válasza:
Kezeltesd magad valahol esetleg olvass Csernus könyvet!
2011. dec. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerezd vissza! ;)
2011. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!