Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már hónapok óta beszélgetünk chaten..majdnem minden nap ír nekem..de amikor a találkozás szóba kerül, akkor nem válaszol semmit. Én azt gondoltam tetszem neki, mert erről már volt szó, mondta is..de nem lép..És ez már hónapok óta így van..Mindig érdeklődik, minden érdekli, ami velem történik, magáról alig akar beszélni, mindig tök szűk szavú, mintha zavarban lenne..vagy nem tudná mit írjon..tudom, hogy másokkal teljesen más, mert szoktam látni a dolgait..Tudok róla, hogy évekkel ezelőtt volt valami barátnője, aki elhagyta, és ez nagyon megviselte..de már elég régen volt, lehet hogy nem lépett még mindig ezen túl? Nem szokott róla beszélni, csak nagyon ritkán, ha esetleg szóba kerül..Nem tudom a viselkedését mire vélni..pár napja kicsit összevesztünk, és megsértődött és napokig nem kommunikált velem, próbáltam megbeszélni tegnap a dolgot, de nem nagyon akart válaszolni, sosem akar olyan dolgokról beszélni, amik kényesek. Nem tudom mit tegyek..Várjak még hónapokig, amíg kiderül, hogy végül is mit akar tőlem, vagy kérdezzek rá (ezt annyira nem szeretném, mert tudom, hogy nem válaszolna) vagy ne beszéljek vele többet..? Miért viselkedik így? Mitől lehet ez? (főleg fiúk válaszát várom, de ha esetleg volt már lány is hasonló cipőben, örülnék annak is..) Egyébként egy nagyon helyes,sportos fiúról van szó, akiről tudom, hogy nem csajozik, pedig szerintem bármikor, bárhol találna olyan csajt, akinek kellene..Szóval ezt sem értem igazán..hogy sokszor órákig beszélget velem, ahelyett, hogy mint minden normális srác elmenne bulizni és csajozna..Már hónapok óta nincs senkije, amióta engem ismer tuti..De mindig azt gondolom, hogy ha engem akarna, akkor akarná a találkozást..és hogy ha csak barátként gondolna rám, akkor sem hiszem, hogy ne akarna találkozni..miért lehet ez a távolságtartás?Vagyis ez a félelem a személyes kontaktustól?Valami tipp? :(

2014. okt. 25. 13:03
 1/10 anonim válasza:

Hát meg próbálok neked segíteni remélem tudok. :)

Szóval lehet róla szó hogy tényleg meg viselte ez a szakítás. :/

Az is lehet még várni szeretne hogy renedeződjenek a dolog talán ő sem tudja hogy mit akar! Próbáld meg mutatni azt neki hogy merjen lepni és találkozni. Vele máshogy bánj mint a többiekkel figyelj oda rá és segíts neki túl jutni!

Remélem nem írtam butaságot. :)

2014. okt. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én próbálok, tök türelmes vagyok vele, sokat beszélgetünk..csak én szeretném, ha személyesen is találkoznánk..és nem feltétlenül azért, mert akarok tőle valamit, hanem mert nem szeretek neten keresztül beszélgetni..:( Nem értem miért fél ennyire a személyes találkozástól..És sajnos tényleg az a baj, hogy ha valami baja van, akkor inkább elhallgatja..Hiába ígértettem már meg vele párszor, hogy elmondja, ha valami bántja..az a baj, hogy nekem rosszul esik, hogy nem akar velem találkozni..pedig tudom, hogy tetszek neki, és fontos is vagyok neki valamilyen szinten, mert akkor nem keresne ennyit..és nem érdekelné, hogy mi van velem. Nem tudom mit tegyek..:(
2014. okt. 25. 13:36
 3/10 anonim válasza:
Valahol szoktál vele találkozni? Pl. Suli, városban vagy bárhol.. Akkor személyesen is meg kérdezhetnéd hogy mi a baja vagy éppen azt hogy talán veled van-e baja. Jobb lenne talán az utóbbi kérdést fel tenni mert ha igazán tetszel neki akkor csak mondana valami konkrét választ mert talán tartana attól hogy nem foglalkozol vele.
2014. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem találkozunk személyesen..ő tanul még, én pedig dolgozok..és már nem járok azzal a busszal, amin végül is megismerkedtünk..Szóval véletlenül tuti nem fogunk összefutni már..Most a szünetben gondoltam, hogy találkozhatnánk, de ő most kórházban lesz, lesz egy műtétje, és emiatt ez sem lesz jó..:( Rákérdeztem, hogy mi a baja ennél a múltkori esetnél, de nem válaszolt semmit, pedig próbáltam kiszedni belőle..Csak aztán jobbnak láttam nem faggatni, mert azt sem akarom, hogy ne beszéljünk többet. Viszont amikor most kérdeztem, hogy amíg kórházban lesz, akkor nem fogunk tudni beszélni, akkor mondta, hogy de mindenképpen, mert lesz nála laptop, meg mobil..szóval az a fura az egészben, hogy fenntartja a kapcsolatot velem, de nem akar személyesen találkozni. Nekem ez pedig elég rosszul esik nyilván..:( De olyan jókat beszélünk így is, tegnap is..végül is minden nap..csak én nem értem, hogy ő miért nem akar kettesben lenni velem és személyesen beszélgetni...ha kedvel..:(
2014. okt. 25. 14:34
 5/10 anonim válasza:

Úgy látszik nagyon félős. De hátha meg nyílik és találkozni akar majd veled. Csak tarts ki még beszélgess vele egyre komolyabb dologról legyél kíváncsi rá de csak szép lassan. Meg persze ha te is úgy érzed hogy meg éri várni akkor hajrá! :) Legalább ő is majd azt gondolja hogy ez a lány vár rám és rendes türelmes velem és már mer jobban nyitni feléd.

Meg tudatom hogy hány évesek vagytok?

2014. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát ő 18, én meg öt évvel idősebb..Erre is gondoltam már, hogy a korkülönbség miatt van az egész..:(

hogy zavarja, hogy én idősebb vagyok..:( Hogy ő még tanul, én meg dolgozom már..bár ettől még szerintem találkozhatnánk..Én már annak is örülnék, ha csak beszélgetnénk személyesen..:/

2014. okt. 25. 14:53
 7/10 anonim válasza:

Hát igen ez talán zavarhatja. Mert ugye 18 éves és kicsit másképp gondolkozik talán nem érett ehez a dologhoz de az is lehet hogy igen. Mert kezelni tudná ezt az egészet ha volna hozzá elég esze. Mert gondolkodhat azon is hogy bele menjen ebbe az egészbe vagy ne. Mert úgy is felfoghatná ezt hogy nem zavarja a kor különbség és találkozik veled. Szerintem ezzel nem veszíthet semmit nem kell egyből azonnal egy kapcsolatra gondolnia. Szóval ha 18 évesen elég érett ehez a dologhoz és szeretne veled találkozni akkor előbb utóbb fogtok is.

De hát majd el döntöd hogy mi legyen vársz rá vagy sem . :)

2014. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy éretlen lenne, a korához képest szerintem tök érett gondolkodású..Legalábbis, amikről beszélünk abból az jön le nekem..:) Várok rá, csak nem tudom meddig bírom még ezt a dolgot..:(
2014. okt. 25. 17:43
 9/10 anonim válasza:

Az már egy jó pont ha érett a korához! :)

Várj addig míg nem lép olyat hogy találkozásba benne lenne ha sokáig húzza még akkor már nem hiszem hogy meg érné!

De azért sok siker!!!!! ;)

2014. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hát még adok neki egy kis időt, aztán meglátom mi lesz..:)
2014. okt. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!