Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen furcsák a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsák a lányok?

Figyelt kérdés
Mennek mint a beképzelt nemistudom kik,ha meglátnak egy fiút gyorsan elfordulnak,zavarba esnek ,nem nézik semmibe,ha próbálja a fiú nézéssel éreztetni,hogy tetszik neki a lány,aztán a vonatról leszállva a csaj a hatalmas táskájával száll le,megkérdeztem tőle,hogy segítsek levenni,erre ő " köszönöm szépen nem kell",igaz látszik rajta,hogy alig bír leszállni a bőröndjével. Nade én meg is fogadtam magamba,hogy ha máskor ilyen helyzet lesz,hogy ott leszek,szállok le és látom,hogy nagy táskával ,vagy bőrönddel száll le csaj is,mindegy milyen nehezen,azért sem fogom Mostmár többet megkérdezni ,ha ilyet látok,hogy "segíthetek levenni" ,úgy veszik le ahogy tudják,meg sorolhatnám. Miért ilyen furák a lányok?

2014. okt. 25. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Te meg miért vagy ilyen istentelenül hülye?
2014. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Ri.banc mind!
2014. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezért miért vagyok hülye? Ha ezt megmagyarázod akkor aláírom...
2014. okt. 25. 18:39
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Megköszönte nem?
2014. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Lehet foglaltak,vagy nem jössz be nekik.
2014. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Magyaráznom kell? Értetlen bugris tigris.


Azért vagy hülye, mert azt hiszed, minden nő és nőnek kinéző ember olyan, amilyennek te elképzelted és ide leírtad. Hát: Nem. Ostoba általánosítás az egész.

2014. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Van egy jó mondás.


Segíts magadon és Isten is megsegít.

2014. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Beképzeltek,flegmák lettek többségben...A többség nem csak hogy elkényeztetett p*csa,de még ugye a legtöbbet a fiúk is körülugrálják.Így aztán azt hiszi,mindent megtehet,megaláz másokat,és egyáltalán nem érdekli hogy a másikkal mi van.Ezt teszi a mai világ,és a szülők a legnagyobb hibások ebben igazából,mert nem tudják megnevelni a saját gyereküket a normális viselkedésre...Ez nem túlzok mára a "fiatalabbak" 80%-a ilyen lett.A saját korosztályomban is katasztrófális hogy hogyan viselkedik a lányok többsége.Arról már nem is beszélve,hogy egyetemen is csak a "leghelyesebb" srácokat veszik egyáltalán emberszámba...

Aki nem olyan,azt ki is röhögik,keresztülnéznek rajta stb...

23/F

2014. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért általánosítok,mert valahogy ahányszor akartam valamelyik lánynak segíteni,mindig elutasították egy kivétel volt csak a nagyon sok-ból és én erre már azt hiszem,hogy minden lány ilyen fura. Dehát okosodtam ebből és én nem kérdezek tőlük soha semmit. Gondolom így legalább én is fura vagyok de nem baj.
2014. okt. 25. 18:47
 10/17 A kérdező kommentje:
23/f igaz én az egyetemen látom,hogy ott is vannak ilyen lányok pedig arra gondoltam,hogy az egyeteista lányok okosak van eszük,mert ha egy 20 alatti lány ilyen,oké,de láttam,hogy egyetemen is vannak ilyenek,ha véletlenül ránézek már mérges.
2014. okt. 25. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!