Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! A csúnya arcú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! A csúnya arcú lányok semmivel nem tudnak kompenzálni? Barátnőnek nem kéne ilyen?

Figyelt kérdés
Hiába csinos mondjuk, a csúnya arcú maximum szexre kellhet? A háziasak maximum cselédnek? És aki karakteresebb arcú, az már csúnyának számít?
2014. okt. 25. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Még, jó h szubjektív h mi csúnya és mi nem.
2014. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ízlés kérdése. ha nekem pont nem tetszel, én még barátkoznék veled, és szex meg bármi lehetne, de ha nem tudok szerelmes lenni, akkor úgy nem járnék veled. de lehet hogy nekem pont te tetszel, más meg csúnyának tart. mindenkinek más tetszik :)
2014. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De, tudnak. Ha jól szopnak. :D Meg van smink, stb. Tök csúnya arcú lányokat látok nagyon helyes pasikkal.
2014. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nálam esélytelenek. Az arcon lévő hibák közül nagyon keveset nem lehet kezelni, aki meg arra is lusta, hogy rendbe hozza magát, az már szellemi szinten is taszító nekem. 800 millió krém van pattanásokra, száraz arcbőrre, akinek bajuszkája van, azt tudja gyantáztatni, vagy legalább csipesszel kiszedni ki tudja, ha a szemüveg miatt aggódik hordhat kontaktlencsét, az arcformához meg lehet hozzá illő hajat csináltatni még a legutolsó mucsaröcsögei fodrásznál is. Aki a hasa vagy a mellei miatt van oda azt megértem, de az arca végett egy fehér nő se hisztizzen, állítom, hogy 10k alatt is simán.
2014. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10k alatt is simán kezelni lehet majdnem az összes hibát, értelem szerűen a golyó ütötte sebeket és a kutyaharapásokat, meg az ehhez hasonlókat kicsit nehezebb, de azt hiszem azok nem túl gyakoriak. Ez lemaradt.
2014. okt. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A karakteres arc szexi, nem tudom, mi a faszom van veled, kérdező.
2014. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát az arc ott kezdődik minden :D szóval ja,nagyon fontos,bár ha nagyok a mellei leveszed a szemed az arcáról,és amit nem látsz az szebbé lesz.De ez kevés.
2014. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az hogy mi a csúnya és mi nem relatív.
2014. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mosolygós vagy és kedves, az a legnagyobb csúnyaságot is kompenzálja. És nem szánalomból hanem tapasztalatból írom.
2014. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Inkább csúnya lány legyél, mint csúnya fiú! Én ronda srácként eddig csak egy lány számára voltam elfogadható anynira, hogy járt is velem! És igen ő kérdezte meg, hogy járunk-e! De aztán mikor elhagyott egy helyesebb fiúért rájöttem, hogy a külső számít a párkeresésben és én csak azért voltam neki, mert épp nem volt más fiú neki, aki olyan kedves lett volna vele, mint én és más még csak be se próbálkozott nála, eégszen a szakításunkig... azért elgondolkodtató, hogy a lányok ennyire akülsőre mennek
2014. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!