Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verhetném ki a fejemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verhetném ki a fejemből ezt az embert (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit képtelen vagyok elfelejteni. Az a baj, hogy minden ellene szól, és ezzel tisztában vagyok, valahogy mégsem tudom elfelejteni. Mindig rá gondolok, ha próbálok is más felé nyitni végül mégis mindig ő jár az eszemben. A szívem nagyon ragaszkodik hozzá, de ez nem jó, mert ennek a dolognak semmi jövője, és ha nem érezném ezt iránta akkor ki nem állhatnám, mert amúgy olyan. Évek óta megy már ez, és unom, de semmi nem használt eddig. Valaki tudna esetleg segíteni?
2013. máj. 29. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Uncsi a kérdés, nem válaszolunk rá!
2013. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked ez csak egy unalmas kérdés, másnak azonban ellehetetleníti a mindennapjait... talán van itt valaki, aki járt már hasonló cipőben és sikerült megoldania egy ilyen helyzetet.
2013. máj. 29. 22:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Most mégis milyen választ vársz itt? Mindenki szarik mindenkire csak magával foglalkozik és még magán sem tud segíteni!

Szűz pasik meg megkeseredett emberek tanácsát akarod olvasni?

Vagy hülye p|csák meg tinik agyatlan és lila ködben lengedező gondtalan életükből fakadó felelőtlen tudatállapotuk által elvetélt buta ötleteit és tanácsait?


Ha valakit szeretek vele vagyok, ha nem akkor nem. Ha racionálisan nem tesz jót nekem, hogy vele legyek akkor meg mérlegelek, hogy mit kapok érmezileg és mit racionálisan, és el tudom dönteni, hogy megéri e vele lenni vagy sem. Ennyi, nőj már fel és tudj önállóan dönteni b@szod!

2013. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is pontosan ebben a helyzetben vagyok. szóval ötletem sincs. azt mondják az idő mindent megold, de ha már több éve van nálad ez, akkor nem biztos. szerintem próbálj meg valakivel összejönni, hátha akkor nem ő járna az eszedben. én ha a barátaimmal vagyok, akkor nem jut az eszembe. hár nekem friss ez az érzés 1 hete tart és tudom, hogy nincs nála esélyem. viszont remélem málam az idő hatni fog, már így is jobb, mint akkor. csak annyit tudok mondani, hogy legyél sokat a barátaiddal. azt mondják, hogy a nők, ha meghoznak egy fontos döntést, vagy tovább akarnak lépni valamin frizurát váltanak, hát hajrá. ennyit tudok mondani, meg hogy menj el egy hétre kirándulni a barátaiddal.
2013. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen,én jártam már így

ha gondolod priviben beszélhetünk róla,hogy nálad hogy van ez?

egy dolog segített nekem...

2013. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem szerelmes vagy véletlenül? :)


Remélem az a lány is így gondolkozik, akinek szoktam írni, de nem angyon szeret velem beszélgetni :D

2013. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, belétek kódolva van, hogy a legnagyobb patkányokért vagytok oda. Meg is érdemlitek.
2013. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es, beletrafáltál, egy patkány. Amikor anno beleszerettem (nevezzük így), akkor nem volt ilyen. Vagy legalábbis akkor még nem ennyire. Egy lehetetlen alak lett belőle...Az agyam ezerszer kiábrándult, a szívem viszont nem...
2013. máj. 29. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok,ha gondolod irj.
2013. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok... csakhogy kiderüljön, nem én vagyok-e az a patkány? :)
2013. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!