Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a nőket. Lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a nőket. Lehet még barátnőm?

Figyelt kérdés

Regen csúnya,mostanra atlagos külsejű,csendesebb fiú vagyok. Semennyi sikerem nem volt eddig lányoknal,csakis a hideg közönyt kaptam tőlük,csinalhattam barmit. Egyszerűen nem vesznek emberszámba.


Legutolsó eset hogy megbeszeltuk egy lánnyal hogy fellepünk egy kis ünnepségen. Facebookon folytattuk a beszelgetest amikor egyszercsak eltűnt es azóta se válaszolt.Ez vagy 5 napja volt..

Pedig nem akartam semmit tőle csak fellepni. Tiszta lelkes volt, azt hittem most vegre lesz sikerem valamiben..de arra sem méltat hogy válaszoljon.


Ilyen megkeseredettseggel lehet meg valakim?

19/F


2014. okt. 26. 09:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
71%
Csalódtál pár nőben, ezért utálod az összeset, értem. Várj, nem, mégsem értem.
2014. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
77%
már megint az általánosÍtás..... biztos vagy benne hogy utálod az összes nőt? néhány lány alapján szerintem még nem kéne ilyen megállapÍtásra jutnod.... biztosan fogsz találni magadnak egy lányt, de ahhoz nem úgy kéne hozzáállni hogy utálod az összeset ;)
2014. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
74%
Ha utálod őket minek neked barátnő?
2014. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Nem pár hanem minden lany akivel ismertsegbe kerültem. Abból meg eleg sok volt.


Elhiszem hogy nem kene általanositani de ha MINDEN lány így viselkedett velem eddig akkor szerintem jogos.

2014. okt. 26. 09:53
 5/64 A kérdező kommentje:
3-Ez hulye kerdes volt.
2014. okt. 26. 09:54
 6/64 anonim ***** válasza:
77%

Én nem értem a férfiakat. Nőként annyi, de annyi csalódásban volt részem, és nem csak nekem, az összes nő ismerősömnek is, mert átvágtak, megaláztak, mikor már tetőtől talpig bele voltunk esve valakibe, és mégis folytatjuk, gyűlölködés nélkül. Ti miért nem vagytok erre képesek? Hogy vagytok képesek feladni, ráadásul már rögtön az elején...? Tudod, az általad említett esetekben semmi garancia nem volt arra, hogy akár tetszel is a lánynak. A szerelem sem alakul ki ilyen hamar. Egy kapcsolathoz mély érzések kellenek.


Nem mellesleg van egy kis ellenmondás is a kérdésedben. Ha igazán utálnád a nőket, nem is vágynál a társaságukra. Szexelni lehet krvákkal is. Vagy csak könnyűvérű csajokkal. De te nyilván kapcsolatra vágysz és hosszútávú terveid vannak.


Lehet barátnőd, csak ne vegyél mindent olyan komolyan. Nem kell mindent a szívedre venni.

2014. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 Költőnő? ***** válasza:
23%
#6+1!
2014. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi, de olyan pasi nekem sem kellene, aki utal engem/minket.


#6-os jol leirta. Gyenge vagy es ki vagy akadva, ha nem sikerul minden elsore. Engem is alaztak meg es csaltak is meg, na es? Rossz volt, sokat sirtam, majd tulleptem rajta es az elet megy tovabb.

20L

2014. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
77%
Alapvetően egyetértek #6-tal, még ha ő is beleesett az általánosítás hibájába. Duplán is, mivel én még egy nőt sem vertem át/aláztam meg párkapcsolatban, és csalódásaim ellenére sincs bennem gyűlölet a nők iránt.
2014. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

6-os:

Igen mindenkit er rengeteg csalódas de ugyanakkor sikerek is amikert megeri folytatni. Nos nekem meg SOSE volt sikerem.


Ezt az esetet azert írtam le hogy nem a kapcsolat meg szerelemben vagyok sikertelen hanem teljesen hétköznapi helyzetekben se.


Egyszerűen nem vesznek emberszámba a lanyok.

Pl. Ha mas fiú előreengedi őket,mosolyogva megköszönik. Ha én akkor fapofaval elcsortetnek,nemhogy köszönni..

Vagy rendeztek évfolyambulit a lányok ahova minden pasit meghívtak-rajtam kívül. Pedig azt hittem jóban vagyok a szervezőkkel..

2014. okt. 26. 10:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!