Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálnak ilyet az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak ilyet az emberek?

Figyelt kérdés

orosz tárkereső oldalról láttam emberek fotóit de nem akarom elhinni hogy ilyen képeket bárki is feltesz magáról egy tárkeresőre ezt tényleg valaki szexysnek gondolja vagy én nem értem ti mit gondoltok miért teszik ezt?


[link]


2014. okt. 26. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A fejszés csajt nagyon megraknám.
2014. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszok köztudottan bolondok, biztos a sok vodka teszi. :D
2014. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ennyire? :D pl az az idősebb jól szituáltnak kinéző nő is lefekszik egy ember nagyságú ponty vagy mi mellé?!?! :D
2014. okt. 26. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Kolbászos mekkora:D
2014. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meanwhile in Russia... :D
2014. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt a halas képet szerintem nem direkt azért csinálták, hogy "na maj jólesz társkeresőre felrakom Igor", hanem gondolom épp nem volt más képe és azt rakta fel.
2014. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem néhányat poénosnak gondoltak. Például a halasat, vagy a banánhéjasat.

De nagyon sokon látszik, hogy elkeseredetten próbálnak szexik lenni rajta, csak éppen nem sikerül.. ez igazából inkább szomorú.

2014. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok papolni, de el nem tudjátok képzeléni, Oroszország egyes részein hogy lnk az emberek, és hol tart az "elmaradott vidék".

Van egy nagyon kedves, egyetemet végzett orosz barátnőm (mármint jóbarát.. lány vagyok.). 2002-ben én magyaráztam, el neki, hogy az öblítőt miért öntjük a mosógépbe, és miért kap allergiát, ha az őblítőnek szánt rekeszbe is mosóport önt. És akkor ő 4 éve élt Németországban. És egy tanult, kedves, jóravaló lány.

2014. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!