Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
Szeptemberben egyik napról a másikra 3 év után szakított.Azt mondta, ő a legjobb barátjának tart, sőt lelkitársának, de már nem megy neki a kapcsolatunk, szabadásgra vágyik egy kis egyedüllétre és kitudja utána mi lesz velünk. Találkoztunk párszor, sétáltunk, beszélgettünk, mondta h belese tud gondolni milyen lesz mikor mással lát majd. Nagyon kedves volt velem mindig, volt olyan is h mondta nem tudja mi van vele egyik percben velem lenne, másikba folytatná ezt. Azóta is folyamatosan keres, holott én már többször megkértem h ne keressen mert nekem fáj ez az egész. 2 hete megtudtam, hogy már van neki másik csaj, sejtettem, de ő tagadta. Most letöröltem facebookról, de ugyan úgy keres és ugyan úgy azt mondja, hogy még bármi lehet köztünk. Nem tudom kitörölni a fejemből, egyszerűen nem tudok túllépni rajta, hogy ennyit ért neki ez az idő és így túl tud lépni, hogy már mással van. Szeretném azt hinni, hogy ez neki csak egy kis üzemzavar a fejében :D nem tudok túllépni, próbálok ismerkedni más srácokkal, de bűntudatom van ha csak megkéne csókolnom mást....miért csinálja ezt h folyton keres?
2014. okt. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten még ragaszkodik hozzád...vagy szimplán csak talomba tart...lehet még visszatáncol....vagy jóba akar lenni veled, hátha még jó lesz neki néha egy két körre...
2014. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leszel
2014. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért kell neki bedőlni?


"szabadásgra vágyik egy kis egyedüllétre" - magyarul volt másik csaj neki alakulóban, akit potenciálisan jobbnak tartott és inkább otthagyott miatta


Hazudik neked, hogy van valakije, és párhuzamosan hajt rád közben. Te meg még hitegeted magad, hogy csak üzemzavar a kis fejében. Hát ha neked ez kell...

2014. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szabadságra vágyik, egyedüllétre -> mikor együtt voltunk nagyon ritkán járt el bulizni, vagy akár csak barátokkal összeülni, beszélgetni....ő azt mondja én nem engedtem, én nem így érzem soha nem volt h mondtam vna ne menjen, inkább a munkája akadályozta meg...ezt arra értette. Az h hazudott arra meg annyit mondott, hogy nem akarta mondani, hogy még jobban kikészüljek....tudom, h hülye vagyok
2014. okt. 26. 21:20
 5/5 A kérdező kommentje:
nem mondanám, hogy hajt rám...inkább hülyít :D barát akar maradni, jóba lenni...viszont ha mondom h alakul vkivel (ami nem igaz csak mondtam neki) meg teljesen kiakadt h na ez gyors volt...
2014. okt. 26. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!