Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miért viselkedik így velem az exem? Csak szórakozna velem?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja szakítottam a barátommal mert meguntam a bunkózásait.Rendszeresen lesz@rta a fejem, nem hívott magától ha én felhívtam meg felháborodott, hogy minek hívom!A pár éves kapcsolatunk vége fele egy héten kb 1- szer találkoztunk mert mindig kitalált valami indokot, hogy miért nem akar engem látni!Nem vállalt fel senki előtt és már nem jártunk sehova együtt!Nem volt igénye a közös programokra!Most, hogy már látni sem akarom, állandóan hív meg írogat mindenfélét hogy hiányzok neki stb. Rengetegszer adtam már neki esélyt, de amikor látta hogy hajlanék a megbocsájtás fele akkor megint nem kellettem neki.. Szerintetek miért viselkedik így velem?
2012. aug. 31. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Nem kellesz neki.
2012. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik veled, ha annyira szeretne, meg hiányoznál neki, akkor nem csinálná ezt. Hagyd a fenébe, mivel már rengeteg esélyt adtál neki, keress olyat, aki meg is becsül.
2012. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
párkapcsolat 4 ever...!
2012. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik veled. Szerintem mikor otthagyod, és nem foglalkozol vele, feléled benne a vadászösztön, hogy esetleg már nem kellesz neki. De csak játszadozik, ne foglalkozz vele, olyat keress , aki megérdemel téged. :)
2012. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira egyszerűek ezek a kérdések, szinte a szánkba adják a választ. Háromra.. 1...2...3... "Szakíts vele bzmg!" Vágd el végre a köldökzsinórt, hogy ez a nehéz szülés beteljesedjen.
2012. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, hogy hagyjon békén meg, hogy már nem szeretem de nem érti meg!Mindennap hív vagy ír amikor éppen unatkozik és már rohadt idegesítő!Próbálom nem felvenni a telefont de sokszor nehéz mert amikor elolvasom amit írt csak felidegesítem magam mert tudom jól, hogy minden szava hazugság!Nagyon idegesítő tudd lenni,hogy nem érti meg, hogy hagyjon békén!
2012. aug. 31. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel zaklatásért.
2012. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig akkor is értesd meg vele,hogy már nem kell neked, eljátszotta a lehetőségeidet, te egy jobb csávót érdemelsz! Csak durván,hagy fogja fel,h már felesleges próbálkoznia is!
2012. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek az jó ötlet h nem veszem fel neki a telót ha hív?Úgy volt hogy ma beszélni akar velem,mert hiányzok neki meg ilyesmi és kért hogy találkozzunk legalábbis tegnap még így volt,mára már csinált magának jobb programot és azt mondta hogy inkább majd holnap beszéljünk...
2012. szept. 1. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!