Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt irta nekem az exem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt irta nekem az exem. Mit gondoltok? Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
azt hittem, hogy ezt kell tennem. ellöktelek, közömbössé váltam, hogy könnyítsek a szívemen, de most, hogy elmentél, már nem tudom, hogy jól tettem-e. egyáltalán nem vagyok biztos az irántad táplált érzéseimben. azt érzem, hogy ragaszkodom hozzád, szükségem van rád. ezt az bizonyítja, hogy ebben a pillanatban is hiányzol. de ugyanakkor úgy érzem, mint szerelmes pár, nem működnénk. ha arra gondolok, hogy mi lenne, ha nem látnálak többé, egy hatalmas űr lenne az életemben. fontos vagy, nem akarlak elveszíteni, sőt bizonyos értelemben meg akarlak tartani, változatlanul a szívemben. fogalmazhatnánk úgy, mint barátot, de ez a szó, túl gyenge lenne.
2014. febr. 20. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
azt szerintem még ő se tudja
2014. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem szerelmes beléd, csak egyszerűen hiányzol neki. Ez betudható annak, hogy valójában nem is te hiányzol neki, csak az, hogy legyen valakije. Majd nemsokára talál valakit, és nem fog neked ilyeneket írogatni.
2014. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolóval teljesen egyetértek. :)
2014. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez már nem szerelem hanem csak ragaszkodás. az teljesen normális. de ragaszkodni lehet olyanhoz is akivel maga a kapcsolat szörnyű.


találkozgassatok, beszélgessetek. nem is törvényszerű, hogy fájdalom nélkül elengedsz egy embert, akivel előtte minden érzelmet megosztottatok.


nekem egy volt barátommal kicsit hasonló volt a helyzet. szakítottunk, de egy hét után rájöttünk hogy hiányzunk egymásnak de mégsem akarunk együtt lenni. eljárogattunk kajálni, meg kávézni néha együtt. ezek a találkozások nem tartottak tovább 1, másfél óránál és pont jó volt. persze mindegyik végén jól összevesztünk, de aztán újra találkoztunk. később már egyre ritkábban, aztán már az új, kialakuló kapcsolatainkról beszéltünk egymásnak. azóta csak kedvesen köszönünk ha összefutunk és ennyi.

csak sajnos ritka az ilyen, és a legtöbb kapcsolat csúnyábban végződik, de a te volt párod értelmesnek tűnik, legalábbis érzelmi intelligenciában, úgyhogy vele szerintem érdemes mindent megbeszélni amit éreztek, és nem éreztek.

2014. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:

nem te hiányzol neki hanem a szeretet, törődés, figyelem amit tőled kapott. ez az az űr amiről beszél. rajtad kívül más nem látta el őt ilyesfajta pozitív dolgokkal, de emellett elláttad őt valszeg jó sok taplósággal és szemétkedéssel is. ezért konkrétan rád, a személyedre már nem tart igényt csak szeretethiányos.

majd megkapja valaki mástól és minden oké lesz

2014. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Röviden: Maradj tartaléknak.
2014. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na de mi van,ha talál mást és még mindig ír ilyeneket?
2014. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha talál mást és a párja háta mögött ilyeneket ír az exének, akkor meg egy sz...r alak.
2014. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted, próbáld meg vele, hátha összejön. Ha viszont már (nagyjából) túl tetted rajta magad, ne tépd fel a sebeket, ne menj bele ebbe a kapcsolatba, mert újra rosszul jöhetsz ki belőle.
2014. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!