Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretsz valamit csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretsz valamit csinálni (pl. hangszer, sport) és kiderülne, hogy egy srác/lány profi abban amit te szeretsz akkor az felkeltené az érdeklődésed a srác/lány irányába?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik nekem. Haveri viszonyban vagyunk. Nemrég tudtam meg,hogy szeret rajzolni és eléggé ügyesen is rajzol mangát. Én viszont nagyon jól rajzolok (ezt reálisan mondom, tényleg nem egóból). Szerintetek nőlnének az esélyeim Nála,ha megtudná,hogy milyen jól rajzolok?

L/15


2010. jan. 25. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem lelombozna. Mármint, azért, mert kevesebbnek érezném magam a lánynál. :) De én fura fazon vagyok, szóval ez csak egy vélemény.
2010. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi mind a ketten gitaroztunk a volt baratnommel. En mar 4 eve zenelek bandaban o meg olyan kis aranyosan ugyetlen :) volt, en tanitgattam.


De forditva nemtudom, a fiuknak nehezebb feldolgozni h a baratnojuk jobb. Itt nagyjabol egyetertek az elso valaszoloval... de ha tetszel neki nem lehet akadaly.


17/F

2010. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nőne ezáltal az esélyed, mert te lennél a jobb és mondjukaz én szemembe ne ezzel akarjon egy lány kitűnni, hogy ugyanazt szereti csinálni amit én, de sokal profibb.


Pl egy nő is kitud cserélni egy villanykörtét, de arramégis ott a férfi (ha van mellette, hogy ő cserélje ki).

2010. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Meglepődtem azon,hogy ezt mondjátok.

Én valami miatt úgy gondoltam,hogy ha megtudja akkor emiatt valamennyire tisztelni is fog és jobban meg is szeretne majd ismerni.

Kíváncsi vagyok még néhány válaszra, mert lehet,hogy én gondolom rosszul. :)

2010. jan. 25. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg egyén függő.De szerintem ne csak ez legyen a közös kiindulópont,mivel haveri viszonyban vagytok akkor már nagyjából tudhatod hogy miket szeret még ezeken kívül is =) próbálj meg közelebb kerülni hozzá .

megtudod mutatni az egyik rajzod(linkkel) ? ^^ én is szeretem a animéket,mangákat + rajzolni is és kíváncsi vagyok neked ,hogy megy =) xD

L/16

2010. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
engem nem zavarna legalább van kire "felnéznem"
2010. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

17:45 vagyok újra.

Az önmagában nem probléma, hogy ugyanazt szeretitek és csináljátok (egy közös nevező) ez kifejezetten jó.

A lényeg azon van, hogy ne ezzel akard elnyerni a tetszését, hogy te jobban csinálod.

Példa a rajz:

Szertsz rajzolnmi? én is szeretek. bla bla bla

megmutatjátok egymásnak a rajzaitokat, és ha ő hzza fel, hogy a tiedi jobbak szebbek, akkor se igazold az állítását még ha igaz is, csupán annyit, hogy a tieiddel sincs semmi baj talán többet kellene gyakorolnod, ha gondolod megmutatok pár trükköt a szemek rajzolásáról.


(persze még mindig jobb lenne, ha fiú tanítaná a lányt)

De ez is jó, csak mint mondtam ne ez legyen a legfőbb cél.

mert ha tetszetek egymásnak akkor biztos találtok több közös témát. És akkor nem fogja érdekelni, hogy miben vagy jobb nála.

2010. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Vagy pl. keress valami olyat,amit megint csak mind2-en szerettek, deh ő a jobb benne. :D Nem baj ha egy kicsit pumpálod az egóját,csak ne vidd túlzásba!:D

Sok sikert!!;D

15/L

2010. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet :))
2010. febr. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!