Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom botrányosnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom botrányosnak a lányok felhozatalát?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok, csak nagyon nem látok a környezetembe olyan lányt aki megfogna és lehetne vele valami. Ezzel csak én vagyok így 22 évesen ? Vagy más is érzi így, hogy egyszerűen nincs olyan lány az ismerősei körében akivel valami fontosabbat el tudna képzelni ?

#konyhafönök
2014. okt. 27. 00:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%

járkáló húscafatok, semmi többet nem látok mikor végig megyek az utcán,és semmi többet nem érzek egy kapcsolatban.


tudjátok milyen érzés mikor egy szép nőt kúrsz és legszívesebben a pofájára okádnál a hányingertől?

mert van benne valami,a lelke....:S


pedig én érzelmes,kedves ember vagyok,szóval ja,siralmas!

2014. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen korrekt a leìrás.
2014. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen botrányos a felhozatal, még normális betyárkörtélyük sincsen.
2014. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%
Azért vannak még normálisak.
2014. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%

Szertintem csak csak nekunk botranyos.Epeszu ember nemlog a gyakorikerdesek.hu-n:)

Ide joforman csak azok ajrnak akinek nincs teljes eletuk.Lehet csak magambol indulok ki.Bocsanat elore is. :)

Ez az elet nagyon is szep ha megtudsz felelni az elvarasoknak.Ha szepnek szulettel akkor szep eleted lesz,ha nem akkor nem :)

2014. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
72%
Mi ez a bullshit, #15?
2014. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nekem hiányzik azaz érzés, hogy legyen valaki akit meglátok és felcsillan a szemem mert csodálatos embernek tartom és szerethetőnek. És külsőre is tetszik, úgy néz ki minden passzol, kedves aranyos kellően intelligens, célokkal meglévő lány aki nem gúnyolja ki embertársait, segítőkész őszinte nem fél kimondani az érzéseit, lehet vele beszélgetni mindenről, nagy érdeklődési körrel rendelkezik, semmiben sem képvisel fanatikus oldalt.. jószívű, és egyszerűen csodálatos családközpontú(szeretne családot)..


Na én valami ilyesminek gondolom azt a lányt akit szeretnék magam mellé.

2014. okt. 27. 00:30
 18/29 A kérdező kommentje:

Kellően tudjon szeretni, érezzem rajta, hogy én is fontos vagyok neki, nem csak ő nekem ne egyoldalú legyen a kapcsolat. Ha arra van szükségünk össze tudjunk bújni minden nyálas twiligtos romantikus kliséstől mentesen egyszerűen csak szeressük egymást mert úgy sokkal jobb érzés élni, hazamenni, létezni,lélegezni ha van melletted valaki. Sokkal jobb érzés bármit csinálni ha annak csinálhatod aki szeret és te viszont szereted.


Na nekem valami ilyen álomképem van ami tudom, hogy nem létezik de hátha :D

2014. okt. 27. 00:33
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik, nem csak álom:)
2014. okt. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Látom csak nekem vannak ilyen meseszerű tévhiteim, a lányok terén.. :D Elvárásnak nem nevezném mert mindenkinek vannak hibái de ezt kölcsönösen elfogadjuk egy kapcsolatban és próbáljuk a jó dolgokkal pozitív irányban billenteni a kapcsolatunkat :d
2014. okt. 27. 00:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!