Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom botrányosnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom botrányosnak a lányok felhozatalát?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok, csak nagyon nem látok a környezetembe olyan lányt aki megfogna és lehetne vele valami. Ezzel csak én vagyok így 22 évesen ? Vagy más is érzi így, hogy egyszerűen nincs olyan lány az ismerősei körében akivel valami fontosabbat el tudna képzelni ?

#konyhafönök
2014. okt. 27. 00:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%
Na kérdező erre dobd még rá, h szeresse a bdsm-et és akkor megvan az én ideálom is.:D
2014. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
:D
2014. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Aki mutat nekem ilyen lányt az kap egy nagy táblás csokit, amit én fizetek. :D
2014. okt. 27. 00:52
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sok lány létezik, nem kell így elkeseredni, de sajnos mutatni nem tudok mert fogalmam sincs neked ki lenne külsőre is ennyire megnyerő.

de ami a többit illeti, vannak még ilyenek.

2014. okt. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem sok jó csaj van de a legtöbb foglalt és nem olyanok az igényeik mint amilyen én vagyok.

24f

2014. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
95%
Olvasgatom itt a válaszokat és szvsz ti is elég botrányosak vagytok. Véglény? Járkáló húscafat? Tömegcikk? Elég sok embert ismerek, és bárkiben, akivel egy kicsit is több időt töltöttem, akivel egy kicsit is személyesebb a viszony, érzem a sajátos egyéniségét, jó vagy éppen rossz tulajdonságait, ami megkülönbözteti mindenkitől, aki véletlenül szembejön az utcán. Még akikről rossz véleménnyel vagyok, azokra sem mondhatnám, hogy beolvadnak a tömegbe, mert kiemeli őket az ostobaságuk, rosszindulatuk, korlátoltságuk - egyéniségek, akiket nem kedvelek. Ezek szerint nekem van akkora mázlim, hogy még a random társaságokban is messze elkerülnek az agymosott véglények, vagy talán valószínűbb, hogy a ti hozzáállásotokkal nem stimmel valami? Szerintem egyszerűen sznobok vagytok, tele toronymagas elvárásokkal, előítéletekkel meg rosszindulattá savanyodott csalódottsággal. Érthető ez meg minden, nekem is vannak mizantróp hajlamaim, de ha nem tudtok vagy akartok túllépni rajta, akkor ne is várjátok, hogy a mindenkit (titeket is) átható társadalmi degeneráció mögött meglássátok az egyéni értékeket. Ha az utcán sétálva agyatlan zombikat akartok látni, azt is fogtok.
2014. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
93%

Én az ellenkező oldalon állok, és azt kell mondjam pasik terén se jobb a kínálat. Férfit nem nagyon látok csak hisztiző kisfiúkat. Komolyan nekem annyi kéne, hogy külsőre ne taszítson és komplexusok nélkül élje az életet (ne bizonygassa élete minden napján a külvilágnak, hogy ő mekkora férfi), de ilyet találni...

Mindegy nem kezdek itt kiselőadásba. Lényeg, hogy a másik oldalon állni se könnyebb, de szurkolok mindenkinek hogy megtalálja a párját.

2014. okt. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Sajnos én is azt tapasztalom, hogy elég kevés FÉRFI mászkál az utcán.

A média jóformán ránk erőlteti a tökéletesség mintáit. Pont ez miatt a férfi és női oldalon is ugrásszerűen megnőttek az elvárások.

Ha egy picit reálisabban gondolkoznánk, akkor szerintem picit nagyobb eséllyel találnál párt kedves kérdező.

Én nem állítom, hogy bennünk nőkben nincs hiba és könnyebben befolyásolhatóak vagyunk, de úgy vettem észre, hogy a ti pasik sem vagytok túlságosan lemaradva.

2014. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Én elég reálisan gondolkodom, szerintem nem írtam semmilyen irreális "elvárást" a 17-18-ik hozzá szólásban. Pusztán azt írtam le, szerintem milyen lenne az a lány akit szeretnék magam mellé. Ezek meg szerintem nagyon nem elvárások, hanem alap dolognak kéne lennie.
2014. okt. 27. 12:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!