Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire könnyen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire könnyen el lehet engem csábítani? 22/N

Figyelt kérdés
Sosem voltam az a bulizós típus, sokkal inkább egy nyugodt, otthonülős életet éltem. Nem azt mondom, hogy nem hiányzott soha a társasági élet, hiszen nagyon is jót tett volna nekem ha tini koromba élek és tapasztalok. A legnagyobb baj az volt, hogy sosem voltak barátaim akikkel el tudtam volna menni kikapcsolódni. Most sem nevezhetnék annyira legjobb barátnak senkit, de úgy érzem már vannak körülöttem emberek igaz a húgom barátai. Nemrég mikor bulizni voltam velük, olyan felszabadultan tudtam táncolni hogy egy srác azt mondta mennyire őszinte a mosolyom. Nagyon meglepődtem magamon hogy ilyen jól tudok táncolni, pedig eléggé visszafogott, zárkózott vagyok. Ugyanebből a társaságból a legutóbb egy sráccal olyan őszintén tudtam beszélni magamról, hogy folyton azt éreztem mintha kezdenénk barátok lenni. Azelőtt nem is beszélgettem vele most pedig hogy egyre többször összefutunk kezdek előtte megnyílni. Mikor egy házibuli volt nemrég és már kicsit piás volt megtáncoltatta az összes lányt és velem is meglepően úriemberesen táncolt. Én nem akartam mert még nem ittam eleget és gátlásos voltam. Utána pedig mikor megsimogatta a hátam és flörtölt olyan gyengéd finom érintései voltak hogy én még azt soha nem tapasztaltam. Persze próbáltam eltolni a kezét mert csikizett és folyton röhögnöm kellett, de nem tagadom jó volt. Úgy érzem eléggé el tudok gyengülni ha flörtölnek velem, pedig nem akarok. Hogyan tudnám ezeket a helyzeteket kezelni? Ilyenkor sajnálom, hogy tini koromba nem szereztem tapasztalatot.
2014. okt. 27. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés!
2014. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah erre mit mondjunk? Ne ne nyílj meg és máris kezelted a helyzetet.
2014. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg. Nem kell kezelni sehogy, élvezd ki. Máskülönben sosem jutsz előre, holott még nagyon-nagyon sok mindent meg kell tapasztalnod. Abban viszont nem tévedsz, hogy a legtöbben ezen már tinikorukban átestek.
2014. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 menta34 ***** válasza:
Leginkább szard már le mit gondol más és érezd jól magad. Abban igazad van, hogy kell a tapasztalat, de mi az, hogy tini korodban? ugyan már! 22 évesen semmiről nem vagy lekésve...
2014. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem,hogy mi a kérdés,de 22 évesen már falnod kellene a férfiakat,nem hiszem el hogy nem kívánod őket.
2014. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, nem csábultál el, szóval tán mégsem olyan könnyű. :)
2014. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tánccal, érintéssel rendes lányokat is könnyen be lehet zsongatni, főleg ha már egy-két pohártól kicsit elengedtek.


Kulturáltabb csajos társaságban az a szokás, hogy van köztük egy ügyeletes józan "tyúkanyó" aki vigyáz barátnőire, engedi hogy kicsit srácok karjaiban elengedjék magukat (csókok, ölelések), de arra már figyel, hogy ilyenkor ne vigyék szobára a barátnőit. Elég ilyenkor este végén a telefonszámcsere.


Nekünk is komolyabban számításba lehet venni olyan csajt, akit nem lehet rögtön első este megfektetni. Ha tetszik, hívjuk másnap.

2014. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!